Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 31.385
€ 6.918,-
Nee
2009
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C4 Picasso met kenteken 16-HTF-3 is afkomstig uit het bouwjaar 2009. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Citroën was € 31.385. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.581 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 06-05-2025. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 1.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1581 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,47 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Eerste registratie | 2009-02-27 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-02-27 |
| APK vervaldatum | 2025-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 6 verkoopprijzen en 5 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 6 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C4 Picasso stationwagen
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.700 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.725 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Citroën C4 Picasso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.700,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 181.399 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 907 |
| Periode | 2008-07-18 - 2010-10-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 406 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 5 | 2 | € 31.623,- | € 5.971,- |
| 2009 | 142 | 13 | € 32.029,- | € 6.762,- |
| 2010 | 259 | 7 | € 31.301,- | € 6.491,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 07-KPT-9 | 2026-05-07 | |||
| 07-KVG-1 | 2026-05-06 | |||
| 82-KSN-5 | 2026-05-20 | |||
| 59-LGR-9 | 2026-05-19 | |||
| 05-KZS-4 | 2026-05-05 | |||
| 12-HTH-5 | 2026-05-01 | |||
| 88-HSN-9 | 2026-05-27 | |||
| 05-KRX-7 | 2026-04-25 | |||
| 71-LDN-2 | 2026-04-24 | |||
| 25-LLV-9 | 2026-04-17 | |||
| 85-KVZ-5 | 2026-04-13 | |||
| 96-LZK-1 | 2026-03-23 | |||
| 44-SVS-7 | 2026-03-31 | |||
| 57-KDJ-3 | 2026-03-31 | |||
| 03-KPS-7 | 2026-03-25 | |||
| 75-NFP-1 | 2026-03-23 | |||
| 36-LKL-9 | 2025-06-20 | |||
| 97-LVL-8 | 2026-03-21 | |||
| 63-JFG-2 | 2024-07-27 | |||
| 99-JBJ-2 | 2026-02-13 | |||
| 53-HTK-8 | 2025-06-16 | |||
| 03-LRX-6 | 2026-03-04 | |||
| 83-THJ-2 | 2022-09-30 | |||
| 66-LJL-7 | 2026-03-11 | |||
| 71-HZD-4 | 2025-10-02 | |||
| 01-KRH-4 | 2024-04-08 | |||
| 23-KPS-7 | 2025-11-22 | |||
| 69-KFV-9 | 2023-09-09 | |||
| 30-HXS-2 | 2024-12-12 | |||
| 74-KPR-2 | 2022-11-20 |