Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C4 Picasso met kenteken 83-THJ-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.581 kg is deze auto solide gebouwd. De APK is geldig tot 12-07-2024. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1581 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,47 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Eerste registratie | 2008-07-18 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2012-01-25 |
| APK vervaldatum | 2024-07-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C4 Picasso stationwagen
|
Nu te koop
20 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.725 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
1 eigenaren
Eerste registratie
Citroën C4 Picasso
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 907 |
| Periode | 2008-07-18 - 2010-10-23 |
| Aantal geregistreerde auto's | 406 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 22 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 5 | 2 | € 31.623,- | € 5.971,- |
| 2009 | 142 | 13 | € 32.029,- | € 6.762,- |
| 2010 | 259 | 7 | € 31.301,- | € 6.491,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-KSN-5 | 2026-05-20 | |||
| 59-LGR-9 | 2026-05-19 | |||
| 05-KZS-4 | 2026-05-05 | |||
| 07-KVG-1 | 2026-05-06 | |||
| 12-HTH-5 | 2026-05-01 | |||
| 07-KPT-9 | 2026-05-07 | |||
| 88-HSN-9 | 2026-05-27 | |||
| 05-KRX-7 | 2026-04-25 | |||
| 85-KVZ-5 | 2026-04-13 | |||
| 71-LDN-2 | 2026-04-24 | |||
| 25-LLV-9 | 2026-04-17 | |||
| 96-LZK-1 | 2026-03-23 | |||
| 44-SVS-7 | 2026-03-31 | |||
| 03-KPS-7 | 2026-03-25 | |||
| 57-KDJ-3 | 2026-03-31 | |||
| 66-LJL-7 | 2026-03-11 | |||
| 36-LKL-9 | 2025-06-20 | |||
| 63-JFG-2 | 2024-07-27 | |||
| 75-NFP-1 | 2026-03-23 | |||
| 97-LVL-8 | 2026-03-21 | |||
| 51-JGV-3 | 2025-12-26 | |||
| 99-JBJ-2 | 2026-02-13 | |||
| 01-KRH-4 | 2024-04-08 | |||
| 71-HZD-4 | 2025-10-02 | |||
| 41-KTH-9 | 2026-03-09 | |||
| 14-HTH-5 | 2025-10-23 | |||
| 03-LRX-6 | 2026-03-04 | |||
| 53-HTK-8 | 2025-06-16 | |||
| 61-JHJ-1 | 2025-08-21 | |||
| 20-JHH-6 | 2022-06-18 |