Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.841,-
Nee
2006
2021-05-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 15-SG-VG is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1840 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Met 1.350 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1847 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-11-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2021-05-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-09 |
| APK vervaldatum | 2026-11-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
|
|
Recent te koop
31 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 43-RD-SG | 2021-01-25 | |||
| 66-NP-FN | 2025-04-14 | |||
| 77-RD-KX | 2023-05-25 | |||
| 61-NS-SK | 2021-04-23 | |||
| 29-PK-BJ | 2023-09-26 | |||
| 80-SN-HZ | 2023-02-24 | |||
| 04-PS-RV | 2023-04-09 | |||
| 96-PS-VX | 2023-09-14 | |||
| 95-PN-VV | 2023-11-05 | |||
| 46-NF-ZL | 2024-12-17 | |||
| 63-RH-GR | 2022-06-15 | |||
| 49-LT-DH | 2021-11-18 | |||
| 49-LT-DH | 2021-11-18 | |||
| 92-NG-NZ | 2024-05-06 | |||
| 61-RD-ZD | 2023-12-14 | |||
| 91-NP-SK | 2023-11-03 | |||
| 34-RL-PN | 2021-07-31 | |||
| 01-SB-HV | 2025-12-12 |