Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.135,-
Nee
2005
2025-07-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 15-RX-TD is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.235 kg voor optimale prestaties. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 158 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-10-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-10-13 |
| APK vervaldatum | 2025-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.225 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
10 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.225,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 117.787 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 83-TJ-FT | 2026-03-21 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 36-SZ-NV | 2023-03-06 | |||
| 89-TK-GT | 2020-06-29 | |||
| 15-TG-JL | 2026-01-02 | |||
| 78-TN-VJ | 2025-02-27 | |||
| 55-SJ-XN | 2021-04-21 | |||
| 80TFZV | 2021-01-06 | |||
| 75-PR-PX | 2022-03-15 | |||
| 74-PV-JG | 2025-01-16 | |||
| 83-RK-VF | 2025-06-09 | |||
| 86-TL-FH | 2026-02-11 | |||
| 22-TK-FV | 2022-05-06 | |||
| 54-TK-LJ | 2025-07-15 | |||
| 76-PP-NB | 2025-04-14 | |||
| 32-PT-TX | 2022-04-06 | |||
| 90-RK-KL | 2024-03-09 | |||
| 96-PK-ZS | 2024-10-01 | |||
| 96-PS-NP | 2024-05-03 | |||
| 34-SR-HS | 2021-09-01 | |||
| 81-TF-ZV | 2022-04-22 |