Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 15-LD-XT is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1840 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Dankzij 1.350 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 1019 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Eerste registratie | 2002-11-23 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-23 |
| APK vervaldatum | 2023-08-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 70-LX-ZN | 2022-11-03 | |||
| 47-HZ-VT | 2021-08-24 | |||
| 32-NJ-SH | 2021-12-20 | |||
| 52-HV-NP | 2022-04-09 | |||
| 92FGJX | 2020-09-12 | |||
| 63GHPD | 2021-04-06 | |||
| 07-FH-PF | 2023-06-20 | |||
| 84-LB-BH | 2021-10-08 | |||
| 45-FH-SP | 2022-03-02 | |||
| 39-NP-KK | 2024-05-22 | |||
| 10-NB-RR | 2022-05-31 | |||
| 17LTKG | 2020-09-05 | |||
| 75-LX-ZN | 2021-02-18 | |||
| 50-LV-HZ | 2022-07-11 | |||
| 76-LX-TF | 2022-09-26 | |||
| 16-NK-JG | 2024-08-27 |