Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.805,-
Nee
2000
2026-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken 15-DV-PN is op kenteken gezet in 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.680 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 11 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 25 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 11 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1780 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-01-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-01-12 |
| APK vervaldatum | 2026-06-21 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 stationwagen
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.739 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
11 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.739,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 277.160 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 1999-02-12 - 2010-10-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 449 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 52 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 45 | 10 | € 10.755,- | |
| 1999 | 23 | 4 | € 48.283,- | € 11.953,- |
| 1999 | 45 | 10 | € 10.755,- | |
| 2000 | 29 | 1 | € 11.524,- | |
| 2000 | 53 | 11 | € 11.428,- | |
| 2000 | 53 | 11 | € 11.428,- | |
| 2001 | 47 | 6 | € 9.702,- | |
| 2001 | 45 | 5 | € 9.686,- | |
| 2001 | 38 | 4 | € 11.844,- | |
| 2002 | 61 | 14 | € 9.884,- | |
| 2002 | 34 | 9 | € 47.585,- | € 9.793,- |
| 2002 | 61 | 14 | € 9.884,- | |
| 2003 | 57 | 9 | € 51.090,- | € 9.875,- |
| 2003 | 33 | 4 | € 10.949,- | |
| 2003 | 55 | 8 | € 51.090,- | € 9.928,- |
| 2004 | 44 | 9 | € 48.890,- | € 10.272,- |
| 2004 | 36 | 5 | € 53.070,- | € 10.394,- |
| 2004 | 44 | 9 | € 48.890,- | € 10.272,- |
| 2005 | 27 | 6 | € 41.591,- | € 10.560,- |
| 2005 | 27 | 6 | € 41.591,- | € 10.560,- |
| 2005 | 67 | 8 | € 46.219,- | € 11.303,- |
| 2006 | 47 | 13 | € 45.239,- | € 10.189,- |
| 2006 | 83 | 8 | € 49.260,- | € 12.176,- |
| 2006 | 47 | 13 | € 45.239,- | € 10.189,- |
| 2007 | 36 | 4 | € 43.905,- | € 10.972,- |
| 2007 | 62 | 7 | € 48.550,- | € 11.425,- |
| 2007 | 36 | 4 | € 43.905,- | € 10.972,- |
| 2008 | 22 | 3 | € 44.158,- | € 10.014,- |
| 2008 | 19 | 0 | € 55.674,- | € 13.205,- |
| 2008 | 22 | 3 | € 44.158,- | € 10.014,- |
| 2009 | 8 | 1 | € 45.174,- | € 10.807,- |
| 2009 | 21 | 2 | € 66.251,- | € 13.939,- |
| 2009 | 8 | 1 | € 45.174,- | € 10.807,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 10.559,- | |
| 2010 | 4 | 0 | € 49.270,- | € 16.592,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 10.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-SX-JH | 2026-05-07 | |||
| 95-TJ-XK | 2026-05-02 | |||
| 27-FZ-LV | 2026-04-24 | |||
| 35-ZD-DK | 2026-04-17 | |||
| Z-169-RG | 2026-04-13 | |||
| 17-SP-PD | 2026-03-26 | |||
| 36-TKF-5 | 2026-03-30 | |||
| XT-RV-99 | 2026-03-12 | |||
| 02-SP-FZ | 2026-03-10 | |||
| 83-GPG-7 | 2026-03-23 | |||
| JFF-37-H | 2026-03-07 | |||
| ZD-TB-43 | 2021-09-09 | |||
| 20-FL-BF | 2021-10-20 | |||
| 35-GB-BG | 2021-03-20 | |||
| 53-GF-VB | 2023-06-01 | |||
| 21-TF-XZ | 2021-05-05 | |||
| 34-GV-JT | 2025-12-01 | |||
| 80-FX-FX | 2022-11-21 | |||
| 07-LR-HS | 2021-08-18 | |||
| 87-HX-JT | 2020-07-16 | |||
| 04-ZF-XF | 2020-05-13 | |||
| 87-PSP-2 | 2021-10-05 | |||
| 48-JR-ZF | 2025-01-05 | |||
| 79-PJ-LK | 2024-01-26 | |||
| 08-PK-SB | 2025-10-23 | |||
| ZF-DV-71 | 2022-11-15 | |||
| 06-RRN-2 | 2024-12-30 | |||
| 28LSVN | 2021-09-06 | |||
| 35NKNL | 2020-11-27 | |||
| 06-GT-DG | 2021-10-06 |