Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 50.592
€ 13.103,-
Nee
2006
2011-06-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-5 met kenteken 07-TK-VZ is op kenteken gezet in 2006. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Saab was € 50.592. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 10.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.655 kg voor optimale prestaties. In 2011 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 3.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1770 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2011-06-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-11-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-11-10 |
| APK vervaldatum | 2026-11-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-5
Huidige eigenaar
14 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 5.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 218.049 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1120 |
| Periode | 1999-02-12 - 2010-10-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 449 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 52 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 45 | 10 | € 10.755,- | |
| 1999 | 23 | 4 | € 48.283,- | € 11.953,- |
| 1999 | 45 | 10 | € 10.755,- | |
| 2000 | 29 | 1 | € 11.524,- | |
| 2000 | 53 | 11 | € 11.428,- | |
| 2000 | 53 | 11 | € 11.428,- | |
| 2001 | 47 | 6 | € 9.702,- | |
| 2001 | 45 | 5 | € 9.686,- | |
| 2001 | 38 | 4 | € 11.844,- | |
| 2002 | 61 | 14 | € 9.884,- | |
| 2002 | 34 | 9 | € 47.585,- | € 9.793,- |
| 2002 | 61 | 14 | € 9.884,- | |
| 2003 | 57 | 9 | € 51.090,- | € 9.875,- |
| 2003 | 33 | 4 | € 10.949,- | |
| 2003 | 55 | 8 | € 51.090,- | € 9.928,- |
| 2004 | 44 | 9 | € 48.890,- | € 10.272,- |
| 2004 | 36 | 5 | € 53.070,- | € 10.394,- |
| 2004 | 44 | 9 | € 48.890,- | € 10.272,- |
| 2005 | 27 | 6 | € 41.591,- | € 10.560,- |
| 2005 | 27 | 6 | € 41.591,- | € 10.560,- |
| 2005 | 67 | 8 | € 46.219,- | € 11.303,- |
| 2006 | 47 | 13 | € 45.239,- | € 10.189,- |
| 2006 | 83 | 8 | € 49.260,- | € 12.176,- |
| 2006 | 47 | 13 | € 45.239,- | € 10.189,- |
| 2007 | 36 | 4 | € 43.905,- | € 10.972,- |
| 2007 | 62 | 7 | € 48.550,- | € 11.425,- |
| 2007 | 36 | 4 | € 43.905,- | € 10.972,- |
| 2008 | 22 | 3 | € 44.158,- | € 10.014,- |
| 2008 | 19 | 0 | € 55.674,- | € 13.205,- |
| 2008 | 22 | 3 | € 44.158,- | € 10.014,- |
| 2009 | 8 | 1 | € 45.174,- | € 10.807,- |
| 2009 | 21 | 2 | € 66.251,- | € 13.939,- |
| 2009 | 8 | 1 | € 45.174,- | € 10.807,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 10.559,- | |
| 2010 | 4 | 0 | € 49.270,- | € 16.592,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 10.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-SX-JH | 2026-05-07 | |||
| 95-TJ-XK | 2026-05-02 | |||
| 27-FZ-LV | 2026-04-24 | |||
| 35-ZD-DK | 2026-04-17 | |||
| Z-169-RG | 2026-04-13 | |||
| 17-SP-PD | 2026-03-26 | |||
| 36-TKF-5 | 2026-03-30 | |||
| 83-GPG-7 | 2026-03-23 | |||
| XT-RV-99 | 2026-03-12 | |||
| 02-SP-FZ | 2026-03-10 | |||
| 64-GF-VB | 2025-12-11 | |||
| 21-PF-PF | 2026-02-27 | |||
| JFF-37-H | 2026-03-07 | |||
| 02-LS-LF | 2022-06-10 | |||
| 09DLSB | 2020-06-10 | |||
| 58-PK-GJ | 2024-08-26 | |||
| 46-NZ-ZP | 2023-01-30 | |||
| 17-DH-VT | 2025-02-24 | |||
| 13-LH-HN | 2021-02-08 | |||
| 51-ZD-VF | 2024-01-29 | |||
| 46-SG-XH | 2025-11-02 | |||
| 72SFJN | 2022-07-22 | |||
| 56-LP-ZN | 2021-02-19 | |||
| 83-PT-BV | 2023-06-22 | |||
| 35-PD-XG | 2025-10-25 | |||
| 37-NX-KV | 2025-04-12 | |||
| 95-TX-JP | 2025-10-20 | |||
| 45-SX-SV | 2025-04-30 | |||
| 60-HV-PR | 2025-05-28 | |||
| 46-RZ-DV | 2025-11-04 |