Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.074,-
Nee
2007
2025-10-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 14-XG-XP is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Met 1.235 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 220 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 02-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-05-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-05-25 |
| APK vervaldatum | 2026-10-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 153.027 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 83-TJ-FT | 2026-03-21 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 07-SP-KV | 2026-02-25 | |||
| 26-RD-ZG | 2020-12-25 | |||
| 12-PR-KH | 2020-10-10 | |||
| 35-PR-LS | 2022-04-14 | |||
| 85-TZ-FK | 2023-08-14 | |||
| PL-466-H | 2023-01-19 | |||
| 04-TN-KZ | 2023-07-28 | |||
| 13-PZ-SV | 2022-02-14 | |||
| 67-TB-GL | 2023-01-17 | |||
| 56-XN-DR | 2022-09-08 | |||
| 67-TF-RV | 2022-03-11 | |||
| 93-TN-DV | 2021-12-01 | |||
| 38-TK-ZJ | 2025-07-19 | |||
| 64-TF-LP | 2025-11-04 | |||
| 06-SP-KV | 2023-07-26 | |||
| 74-PR-PX | 2020-07-18 | |||
| 89-SJ-BX | 2022-07-11 | |||
| 71-TB-GL | 2021-03-28 | |||
| 94-RD-TX | 2020-07-20 |