Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.994,-
Nee
2006
2026-04-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Cadillac BLS met kenteken 14-ST-XL is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 175 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.530 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 45 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 02-04-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 176 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1615 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1990 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-05-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-05-09 |
| APK vervaldatum | 2027-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Cadillac BLS sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Cadillac BLS
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 260.789 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1169 |
| Periode | 2006-04-03 - 2010-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 46 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13 | 0 | € 10.825,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 9.921,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 9.921,- | |
| 2007 | 8 | 1 | € 41.230,- | € 9.784,- |
| 2007 | 7 | 0 | € 42.374,- | € 10.459,- |
| 2007 | 7 | 0 | € 42.374,- | € 10.459,- |
| 2008 | 6 | 0 | € 38.280,- | € 9.600,- |
| 2008 | 12 | 0 | € 34.703,- | € 7.714,- |
| 2008 | 12 | 0 | € 34.703,- | € 7.714,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 9.110,- | |
| 2009 | 2 | 0 | € 33.489,- | € 7.410,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 33.489,- | € 7.410,- |
| 2010 | 2 | 0 | € 4.740,- | |
| 2010 | 2 | 0 | € 4.740,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-TS-KK | 2026-03-06 | |||
| 19-SX-JX | 2025-06-03 | |||
| 74TFDK | 2020-12-02 | |||
| 14SXSK | 2020-11-06 | |||
| 86-SZ-SF | 2023-09-26 | |||
| 11-ZD-LT | 2024-04-27 | |||
| 16SXSK | 2020-05-29 | |||
| 63STLV | 2020-07-16 | |||
| 88-TH-TJ | 2024-12-17 | |||
| 97-SV-BT | 2025-11-21 | |||
| 68-TJ-FD | 2025-01-13 | |||
| 42-SX-JN | 2026-01-16 | |||
| 30-TX-FZ | 2025-05-09 | |||
| 25THLD | 2020-08-12 | |||
| 30-KLZ-9 | 2024-09-19 | |||
| 01-ZD-FN | 2021-10-26 | |||
| 40-TR-JD | 2021-03-26 | |||
| 60-TB-GR | 2022-08-07 | |||
| 80-SZ-LX | 2022-01-08 | |||
| 38-XJ-GJ | 2025-08-31 | |||
| 43-SV-SV | 2022-10-18 | |||
| 98-TF-HB | 2022-01-08 | |||
| 15-GJV-7 | 2025-11-13 | |||
| 95-SX-SV | 2025-01-25 | |||
| 5-XXH-55 | 2024-07-29 | |||
| 87-XJ-DG | 2023-01-28 | |||
| 25-TZ-GV | 2022-10-10 | |||
| 51-TR-KD | 2020-11-01 | |||
| 56-TL-RR | 2020-09-14 | |||
| 95-SZ-XT | 2020-09-13 |