Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 912,-
Nee
2000
2025-01-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 13-FP-ZN is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 54 pk. Dit model beschikt over een 999 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Met 922 kg behoort deze auto tot de lichtere klasse. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-01-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 980 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1316 kg |
| Lengte | 3,50 m |
| Breedte | 1,50 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-25 |
| APK vervaldatum | 2026-01-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 178.428 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1369 |
| Periode | 1999-11-12 - 2002-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1468 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 3 | 0 | € 1.798,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 1999 | 28 | 0 | € 1.321,- | |
| 2000 | 312 | 2 | € 1.792,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2000 | 1144 | 26 | € 1.217,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 1.773,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2001 | 261 | 4 | € 1.212,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- | |
| 2002 | 35 | 0 | € 1.228,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-DX-SZ | 2026-05-14 | |||
| 93-GL-VG | 2026-05-12 | |||
| 56-GD-FR | 2026-05-20 | |||
| 05-HX-FD | 2026-05-10 | |||
| 89-GL-JB | 2026-04-20 | |||
| 19-FG-PV | 2026-04-25 | |||
| 21-GJ-JB | 2026-04-15 | |||
| 35-FJ-SL | 2026-05-07 | |||
| 03-DZ-NV | 2026-03-27 | |||
| 11-GB-VN | 2026-04-08 | |||
| 15-FX-PB | 2026-03-17 | |||
| 44-GB-DK | 2026-03-12 | |||
| 12-GL-DP | 2026-02-27 | |||
| 85-FT-ZL | 2026-02-27 | |||
| 81-FT-GR | 2025-11-16 | |||
| 33-FP-BN | 2023-09-04 | |||
| 35-FZ-HH | 2022-07-23 | |||
| 34-GD-LB | 2022-09-05 | |||
| 56DXBB | 2020-07-16 | |||
| 10DXBF | 2020-10-09 | |||
| 38-FN-VZ | 2024-03-14 | |||
| 15-FS-VN | 2025-03-06 | |||
| 38DXLV | 2020-07-08 | |||
| 15-FP-KJ | 2026-02-16 | |||
| 15FPZN | 2021-04-14 | |||
| 69-DX-BJ | 2023-06-22 | |||
| 36-DZ-TS | 2023-06-28 | |||
| 06FHHP | 2020-07-13 | |||
| 56-FB-SK | 2021-12-30 | |||
| 38FHLX | 2021-04-05 |