Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 12-RJ-GZ is op kenteken gezet in 2000. In april 2005 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.310 kg.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1415 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Eerste registratie | 2000-12-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Premacy
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 193.894 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 05NGRJ | 2020-10-09 | |||
| 38LNXP | 2020-06-02 | |||
| 72JTVN | 2020-08-18 | |||
| 01NJTP | 2020-07-27 | |||
| 70-RL-PN | 2021-05-03 | |||
| 76-HH-NN | 2022-08-30 | |||
| 35-HK-VP | 2021-11-26 | |||
| 91-GD-NB | 2021-09-23 | |||
| 35-PB-TJ | 2022-08-02 | |||
| 66LTLS | 2020-07-22 | |||
| 07-NZ-RF | 2021-07-15 | |||
| 26LGRX | 2020-05-26 | |||
| 18-DN-PD | 2021-08-31 | |||
| 11GJFG | 2020-07-29 | |||
| 71-JP-VJ | 2020-12-01 | |||
| 31-GV-NX | 2023-05-16 | |||
| 70JGXD | 2020-09-18 |