Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 19.679,-
Ja, 2011
2005
2025-07-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW 5-serie Touring met kenteken 10-SHL-7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. In september 2011 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 218 pk. De motor heeft een inhoud van 2497 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Met een massa van 1.660 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 01-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 2.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 218 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1660 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2185 kg |
| Lengte | 4,84 m |
| Breedte | 1,85 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,89 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-09-26 |
| APK vervaldatum | 2026-08-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 5 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 9 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
BMW 5-serie Touring stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 5.850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW 5-serie Touring
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
29 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
10 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 5.850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 232.421 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 778 |
| Periode | 2005-03-11 - 2008-01-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 359 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 125 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 137 | 46 | € 74.029,- | € 15.946,- |
| 2005 | 12 | 4 | € 66.594,- | € 12.964,- |
| 2005 | 12 | 4 | € 66.594,- | € 12.964,- |
| 2006 | 179 | 65 | € 75.746,- | € 15.388,- |
| 2006 | 28 | 12 | € 68.408,- | € 13.254,- |
| 2006 | 28 | 12 | € 68.408,- | € 13.254,- |
| 2007 | 42 | 14 | € 79.966,- | € 16.187,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 66.538,- | € 17.410,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 66.538,- | € 17.410,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 79.602,- | € 20.894,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 9-XDK-91 | 2026-05-19 | |||
| 87-RS-ND | 2026-05-07 | |||
| N-178-RF | 2026-04-19 | |||
| P-425-FF | 2026-03-17 | |||
| 22-PHG-2 | 2026-03-31 | |||
| 31-SK-VK | 2026-03-27 | |||
| 91-RJ-ZR | 2026-03-24 | |||
| 86-XD-RX | 2026-03-19 | |||
| 56-RV-TK | 2026-03-18 | |||
| 08-SN-NX | 2024-05-24 | |||
| 38-SB-HT | 2024-11-12 | |||
| 76-SH-VZ | 2025-02-21 | |||
| 05-RR-TS | 2021-10-18 | |||
| 47-RN-PB | 2024-11-26 | |||
| 04-JPX-6 | 2022-10-05 | |||
| 22-SZ-ZJ | 2024-06-26 | |||
| J-284-NK | 2025-06-25 | |||
| J-383-JL | 2025-10-31 | |||
| J-588-JK | 2025-11-11 | |||
| 35-RJ-HB | 2025-02-04 | |||
| 30-KRL-4 | 2021-08-13 | |||
| 26-TF-BX | 2023-10-05 | |||
| 79-GRK-9 | 2021-03-10 | |||
| 48-SK-JB | 2020-11-24 | |||
| 82-RK-XB | 2021-05-07 | |||
| 05-SR-PH | 2025-07-23 | |||
| 33-TX-FD | 2024-04-21 | |||
| 99-NFK-4 | 2024-06-30 | |||
| 97-RL-GJ | 2023-09-08 | |||
| S-058-FT | 2026-01-14 |