Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.383,-
Nee
2007
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daihatsu Sirion met kenteken 09-XL-NH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 69 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 998 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5 l/100 km. Deze auto weegt 965 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 23 dagen in bezit. De APK is geldig tot 18-02-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1015 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1390 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-07-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-07-10 |
| APK vervaldatum | 2027-02-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daihatsu Sirion hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Daihatsu Sirion
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
25 dagen4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 187.198 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 29 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1198 |
| Periode | 2005-01-14 - 2009-01-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3047 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 138 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 59-SR-FD | |||
| 21-TP-JG | |||
| 94-TD-DK | |||
| 73-TS-KR | |||
| 26-XR-NG | |||
| 03-RX-FS | |||
| 61-TG-GV | |||
| 57-XF-KR | |||
| 81-TF-TD | |||
| 24-SJ-RZ | |||
| GD-018-N | |||
| 99-RP-DS | |||
| 81-TS-TD | |||
| 43-TS-KR | |||
| 86-XR-GP | |||
| 34-ST-XN | |||
| 54-XP-XN | |||
| 61-SX-RX | |||
| 22-TV-PF | |||
| 10-TK-LK | |||
| 75-RF-SL | |||
| 78-RL-HS | |||
| 76-TH-JT | |||
| 79-RT-JD | |||
| 20-XK-HF | |||
| 76-XN-ZN | |||
| 65-TD-DL | |||
| 82-XR-DP | |||
| 15-XL-PK | |||
| 70-XK-BN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 56-SN-RF | 2026-05-17 | |||
| 73-XP-NR | 2026-05-19 | |||
| 5-ZPS-57 | 2026-05-19 | |||
| 15-SF-BB | 2026-05-15 | |||
| 72-SH-XF | 2026-05-13 | |||
| 57-SR-HR | 2026-05-05 | |||
| 11-XP-RT | 2026-05-12 | |||
| 66-TF-KL | 2026-04-28 | |||
| 83-TN-ZZ | 2026-05-02 | |||
| 89-RH-VS | 2026-04-26 | |||
| 73-RZ-PL | 2026-04-18 | |||
| ZK-829-H | 2026-04-19 | |||
| 45-XN-ND | 2026-04-15 | |||
| 07-TH-LT | 2026-05-18 | |||
| 11-SP-JJ | 2026-04-18 | |||
| 11-RB-TK | 2026-04-18 | |||
| 45-RV-PS | 2026-04-10 | |||
| 65-SJ-JR | 2026-04-09 | |||
| 17-TH-FS | 2026-05-20 | |||
| 63-RD-XF | 2026-05-20 | |||
| 80-XN-ND | 2026-04-11 | |||
| 53-XJ-DR | 2026-04-09 | |||
| 07-TP-JG | 2026-04-07 | |||
| 87-SV-ST | 2026-04-09 | |||
| 27-XB-JR | 2026-04-04 | |||
| 06-TR-DG | 2026-04-15 | |||
| 89-XN-ZN | 2026-04-03 | |||
| 45-TK-RF | 2026-04-07 | |||
| 02-XN-TL | 2026-04-27 | |||
| 64-SV-BV | 2026-04-02 |