Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.630
€ 2.893,-
Nee
2011
2023-06-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 207 met kenteken 09-PLX-4 is afkomstig uit het bouwjaar 2011. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 16.630 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1397 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.162 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1084 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-06-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1162 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1626 kg |
| Lengte | 4,03 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2023-06-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-03-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-03-18 |
| APK vervaldatum | 2026-06-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 207 hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 2.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 207
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De accu massakabel is te kort. Hierdoor kan de kabel breken.
Uitval elektrische systemen, waaronder de motor en verlichting.
De distributeur roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de massakabel vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 2.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 132.904 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 991 |
| Periode | 2010-04-29 - 2013-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 288 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 73 | 4 | € 16.904,- | € 2.766,- |
| 2010 | 73 | 4 | € 16.904,- | € 2.766,- |
| 2011 | 169 | 20 | € 16.473,- | € 2.640,- |
| 2011 | 169 | 20 | € 16.473,- | € 2.640,- |
| 2012 | 45 | 8 | € 16.380,- | € 2.569,- |
| 2012 | 45 | 8 | € 16.380,- | € 2.569,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 16.521,- | € 4.046,- |
| 2013 | 1 | 0 | € 16.521,- | € 4.046,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-NGR-5 | 2026-05-15 | |||
| 37-LKB-8 | 2026-05-18 | |||
| 73-NFS-3 | 2026-04-12 | |||
| 19-NGV-6 | 2026-05-13 | |||
| 39-TFZ-2 | 2026-04-13 | |||
| 01-PBJ-1 | 2026-04-03 | |||
| 77-SJJ-7 | 2026-04-18 | |||
| 03-NXN-2 | 2026-03-16 | |||
| 98-NXV-8 | 2026-03-14 | |||
| 13-PLS-9 | 2022-03-10 | |||
| 90-SZD-4 | 2024-07-04 | |||
| 99-PBH-9 | 2025-12-14 | |||
| 72-NFS-3 | 2022-07-21 | |||
| 25-NRL-4 | 2025-02-21 | |||
| 46-RLK-6 | 2021-12-13 | |||
| PD-451-K | 2023-12-16 | |||
| 93-SZD-4 | 2024-03-02 | |||
| 96-SZD-4 | 2022-03-21 | |||
| 89-NXJ-4 | 2024-10-31 | |||
| 38-PSH-8 | 2024-03-13 | |||
| 92-SND-7 | 2024-04-05 | |||
| 78-TGT-3 | 2025-01-23 | |||
| L-895-HK | 2021-11-10 | |||
| 54-NDX-6 | 2024-05-14 | |||
| 32-PKF-8 | 2025-06-24 | |||
| 42-RTD-2 | 2021-09-21 | |||
| 15-NXG-5 | 2023-05-23 | |||
| JN-061-H | 2024-01-13 | |||
| 16-TRV-9 | 2024-12-23 | |||
| 46-PBX-2 | 2026-01-28 |