Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.091,-
Nee
2004
2025-06-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 09-PF-SX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 136 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1996 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10 liter per 100 km. Met een massa van 1.460 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 338 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-14 |
| APK vervaldatum | 2027-04-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
12 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 186.937 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 36-NJ-SH | 2026-04-27 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 13-HT-VL | 2026-04-30 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 87-LH-KX | 2021-11-18 | |||
| 99JGHN | 2020-05-04 | |||
| 07-GV-TD | 2023-06-14 | |||
| 48-NF-BX | 2024-07-13 | |||
| 03-NR-JZ | 2023-06-13 | |||
| 54-LR-TB | 2025-12-15 | |||
| 93-JD-VZ | 2023-02-21 | |||
| 91-HX-VN | 2021-11-08 | |||
| 29-JG-PF | 2020-11-21 | |||
| 42-PG-BF | 2024-08-08 | |||
| 49-ZB-PH | 2022-09-19 | |||
| 64-GZ-DK | 2023-10-18 | |||
| 8-KTR-94 | 2025-10-06 | |||
| 19-LN-TF | 2024-09-03 | |||
| 64-PF-NB | 2022-04-18 | |||
| 92FXPX | 2020-06-16 | |||
| 82-RB-SF | 2020-08-22 | |||
| 21-PH-FJ | 2024-07-26 | |||
| 48-HJ-NP | 2023-03-03 | |||
| 42-JR-SR | 2021-04-14 |