Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.801,-
Nee
2002
2026-03-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken 09-JS-VB is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 63 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1061 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.2 l/100 km. Dankzij 885 kg ligt deze auto soepel op de weg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 130 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 6 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 3 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1061 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 63 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 905 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1165 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,48 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-07 |
| APK vervaldatum | 2026-01-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.795 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Alto
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 127.305 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1131 |
| Periode | 2002-04-09 - 2006-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3256 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 93 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2002 | 372 | 10 | € 1.776,- | |
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2003 | 769 | 34 | € 8.936,- | € 1.778,- |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2004 | 602 | 24 | € 1.674,- | |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 815 | 23 | € 8.036,- | € 1.568,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2006 | 698 | 2 | € 7.636,- | € 1.470,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 42-LG-BS | |||
| 81-SG-DT | |||
| 31-NF-SL | |||
| 17-RJ-PT | |||
| 02-NV-GD | |||
| 37-LX-SJ | |||
| 83-NB-FH | |||
| 49-PD-LS | |||
| 52-NK-KB | |||
| 86-PT-RZ | |||
| 97-PN-BR | |||
| 15-JN-ZN | |||
| 45-SF-NS | |||
| 99-PN-LP | |||
| 18-LG-BK | |||
| 74-JP-NF | |||
| 62-SF-KJ | |||
| 52-LF-ZL | |||
| 42-PD-BN | |||
| 35-PB-NP | |||
| 83-RS-JJ | |||
| 04-KBF-1 | |||
| 50-RT-BH | |||
| 78-SZ-JS | |||
| 20-PT-KX | |||
| 71-RS-TN | |||
| 09-LS-GR | |||
| 92-RG-TD | |||
| 17-NJ-TB | |||
| 48-NP-HT |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 43-LS-BB | 2026-05-18 | |||
| 68-RG-HZ | 2026-05-19 | |||
| 21-JP-ZH | 2026-05-14 | |||
| 44-RR-LD | 2026-05-21 | |||
| 42-JL-HN | 2026-05-14 | |||
| 15-RD-VL | 2026-05-20 | |||
| 53-SB-PK | 2026-05-16 | |||
| 1-TJN-23 | 2026-05-18 | |||
| 70-JR-PX | 2026-05-21 | |||
| 85-PH-KS | 2026-05-17 | |||
| 72-JX-JH | 2026-05-08 | |||
| 63-JV-SF | 2026-05-18 | |||
| 26-PV-GG | 2026-05-09 | |||
| 71-NZ-BH | 2026-05-19 | |||
| 86-SK-ZB | 2026-05-18 | |||
| 42-NJ-RP | 2026-05-08 | |||
| 94-RP-KL | 2026-05-12 | |||
| 11-JX-GX | 2026-05-18 | |||
| HNJ-99-L | 2026-05-07 | |||
| 90-NX-RR | 2026-05-12 | |||
| 67-RD-KH | 2026-05-07 | |||
| 06-SN-FL | 2026-05-03 | |||
| 19-NL-BG | 2026-05-04 | |||
| 30-RN-DH | 2026-05-08 | |||
| 69-RR-FF | 2026-05-10 | |||
| 15-JP-DF | 2026-05-19 | |||
| 65-LP-SF | 2026-05-07 | |||
| 47-LG-LH | 2026-05-11 | |||
| 63-LN-FN | 2026-05-18 | |||
| 95-LD-NK | 2026-04-30 |