Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.443,-
Nee
2003
2026-01-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Alto met kenteken 37-LX-SJ is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 63 pk. Dit model beschikt over een 1061 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.9 l/100 km. Deze auto weegt 875 kg. Sinds 141 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-12-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1061 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 63 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 895 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1165 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,48 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-26 |
| APK vervaldatum | 2026-12-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Alto hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Alto
Eigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 149.170 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 37 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 899 |
| Periode | 2002-03-06 - 2007-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 13922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 413 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2002 | 372 | 10 | € 1.776,- | |
| 2002 | 5001 | 28 | € 1.353,- | |
| 2003 | 769 | 34 | € 8.936,- | € 1.778,- |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2003 | 2869 | 93 | € 1.261,- | |
| 2004 | 602 | 24 | € 1.674,- | |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2004 | 2914 | 146 | € 8.894,- | € 1.121,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 2777 | 132 | € 7.027,- | € 1.142,- |
| 2005 | 815 | 23 | € 8.036,- | € 1.568,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2006 | 698 | 2 | € 7.636,- | € 1.470,- |
| 2006 | 359 | 14 | € 7.528,- | € 1.250,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| 2007 | 2 | 0 | € 6.551,- | € 682,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 97-LX-PK | |||
| 90-LD-VB | |||
| 95-LR-ZZ | |||
| 92-NZ-RT | |||
| 55-PL-ZR | |||
| 05-LG-BH | |||
| 72-RV-DZ | |||
| 76-LR-LG | |||
| 11-RV-JJ | |||
| 38-NV-TR | |||
| 39-JV-BS | |||
| 21-JV-XT | |||
| 04-JS-ZB | |||
| 24-PD-KK | |||
| 31-JH-TK | |||
| 47-PD-GP | |||
| 73-JV-JJ | |||
| 45PLZR | |||
| 51-LG-BB | |||
| 64-JX-GV | |||
| 36-JG-VB | |||
| 02-LD-XF | |||
| 87-LD-VB | |||
| 02-SG-TL | |||
| 80-RR-JN | |||
| 54-LF-RZ | |||
| 77-RF-GS | |||
| 75-ND-HS | |||
| 70-SXJ-6 | |||
| 41-RL-RN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 54-PG-DB | 2026-05-25 | |||
| 17-RT-XN | 2026-05-26 | |||
| 89-PB-DK | 2026-05-27 | |||
| 20-NB-KH | 2026-05-26 | |||
| 42-JL-NV | 2026-05-27 | |||
| 66-LB-HV | 2026-05-23 | |||
| 71-LV-VP | 2026-05-23 | |||
| 69-LF-NZ | 2026-05-22 | |||
| 79-JK-GN | 2026-05-26 | |||
| 91-PD-HS | 2026-05-22 | |||
| 70-JR-PX | 2026-05-21 | |||
| 24-NP-BF | 2026-05-26 | |||
| 17-NJ-TB | 2026-05-27 | |||
| 67-PX-RP | 2026-05-22 | |||
| 15-RD-VL | 2026-05-20 | |||
| 64-RJ-NG | 2026-05-22 | |||
| 63-JV-SF | 2026-05-18 | |||
| 44-RR-LD | 2026-05-21 | |||
| 15-JP-DF | 2026-05-19 | |||
| 1-TJN-23 | 2026-05-18 | |||
| 11-JX-GX | 2026-05-18 | |||
| 85-PH-KS | 2026-05-17 | |||
| 01-JV-LV | 2026-05-19 | |||
| 63-LN-FN | 2026-05-18 | |||
| 53-SB-PK | 2026-05-16 | |||
| 68-RG-HZ | 2026-05-19 | |||
| 14-LB-SX | 2026-05-21 | |||
| 67-PP-KS | 2026-05-16 | |||
| 18-RB-NZ | 2026-05-17 | |||
| 90-NX-RR | 2026-05-12 |