Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.816,-
Nee
2000
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 626 met kenteken 09-DX-FP is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1840 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.316 kg voor optimale prestaties. Sinds 5 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 30-08-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 202 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1362 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-03-31 |
| APK vervaldatum | 2026-08-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 626 hatchback
|
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.699 |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.497 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 626
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
5 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 231.293 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1809 |
| Periode | 1998-01-30 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 443 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 54 | 0 | € 4.249,- | |
| 1997 | 54 | 0 | € 4.249,- | |
| 1998 | 19 | 0 | € 4.242,- | |
| 1998 | 78 | 0 | € 4.271,- | |
| 1998 | 19 | 0 | € 4.242,- | |
| 1999 | 11 | 0 | € 4.091,- | |
| 1999 | 82 | 0 | € 4.320,- | |
| 1999 | 11 | 0 | € 4.091,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 4.332,- | |
| 2000 | 114 | 1 | € 4.662,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 4.332,- | |
| 2001 | 61 | 1 | € 4.661,- | |
| 2001 | 61 | 1 | € 4.661,- | |
| 2002 | 95 | 1 | € 4.506,- | |
| 2002 | 95 | 1 | € 4.506,- | |
| 2003 | 13 | 0 | € 4.373,- | |
| 2003 | 13 | 0 | € 4.373,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-FP-JX | 2026-05-07 | |||
| 11-HL-NV | 2026-05-04 | |||
| 27-JL-SP | 2026-05-07 | |||
| 27-FR-GD | 2026-05-02 | |||
| 80-FF-JZ | 2026-05-20 | |||
| 06-FJ-DJ | 2026-04-15 | |||
| 70-JD-PF | 2026-03-24 | |||
| 67-DV-KB | 2025-08-15 | |||
| 47-JT-TP | 2022-01-18 | |||
| 63-FB-VL | 2021-10-14 | |||
| ZFLV19 | 2021-11-16 | |||
| 51-GZ-JF | 2022-11-04 | |||
| ZF-SB-67 | 2023-06-30 | |||
| 27JLJB | 2020-09-19 | |||
| XS-BS-38 | 2021-08-02 | |||
| 72-HD-TT | 2025-07-25 | |||
| 26FHFF | 2021-03-30 | |||
| XP-HD-59 | 2023-06-16 | |||
| XB-JJ-44 | 2020-12-25 | |||
| 81-HH-TL | 2025-05-05 | |||
| 57-LJ-PV | 2024-04-09 | |||
| ND-837-J | 2022-09-24 | |||
| 58-DX-FP | 2024-03-28 | |||
| 14-FP-ZD | 2023-11-24 | |||
| TR-NB-45 | 2022-04-04 | |||
| 81-FN-NG | 2023-05-02 | |||
| 91HBFJ | 2020-07-25 | |||
| 14FDZG | 2021-03-13 | |||
| TD-HL-40 | 2023-07-05 | |||
| 36-GN-VF | 2021-08-03 |