Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.502,-
Nee
2003
2023-08-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 Pluriel met kenteken 08-NB-GX is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 73 pk. Dit model beschikt over een 1360 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Met een massa van 1.211 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1005 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 30-09-2023. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 1.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 74 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1506 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-08-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-08-11 |
| APK vervaldatum | 2023-09-30 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C3 Pluriel cabriolet
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Citroën C3 Pluriel
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 142.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 924 |
| Periode | 2003-03-18 - 2011-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1416 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 307 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2003 | 354 | 84 | € 18.486,- | € 4.237,- |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2004 | 305 | 68 | € 4.298,- | |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2005 | 165 | 26 | € 20.497,- | € 4.422,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2006 | 221 | 36 | € 21.240,- | € 4.469,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2007 | 156 | 36 | € 21.529,- | € 4.532,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2008 | 94 | 19 | € 21.717,- | € 4.467,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2009 | 63 | 21 | € 22.202,- | € 4.160,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2010 | 52 | 16 | € 22.163,- | € 3.110,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| 2011 | 6 | 1 | € 21.513,- | € 4.528,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-NJ-ZK | 2026-05-11 | |||
| 6-KXX-84 | 2026-05-13 | |||
| SZ-203-N | 2026-05-17 | |||
| 66-SV-GZ | 2026-04-30 | |||
| 16-TF-HG | 2026-05-19 | |||
| 40-PD-ZB | 2026-05-19 | |||
| 16-PK-RS | 2026-05-10 | |||
| ZH-802-D | 2026-05-12 | |||
| 42-LHD-2 | 2026-04-22 | |||
| 42-XF-FK | 2026-04-19 | |||
| 92-NT-GZ | 2026-04-02 | |||
| 59-XT-SZ | 2026-04-11 | |||
| 27-NH-FX | 2026-03-29 | |||
| H-942-KR | 2026-05-20 | |||
| S-143-SB | 2026-04-20 | |||
| JR-361-L | 2026-03-22 | |||
| 21-RZ-PL | 2026-03-03 | |||
| 76-HGD-4 | 2026-03-04 | |||
| 48-LRN-3 | 2021-05-21 | |||
| 35NVNR | 2022-01-12 | |||
| 60-LX-FS | 2021-09-20 | |||
| 95-NH-LG | 2022-01-25 | |||
| 34-ZF-TZ | 2022-01-20 | |||
| 05NDNF | 2022-10-11 | |||
| 18-NB-FT | 2023-01-03 | |||
| NL603X | 2021-05-21 | |||
| 74-NB-RR | 2024-12-07 | |||
| 17-LX-RF | 2024-11-01 | |||
| 19NLDP | 2021-01-23 | |||
| 54-PD-SV | 2022-08-02 |