Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.015,-
Nee
2006
2026-02-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 07-SP-KV is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 95 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.235 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 100 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 04-04-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-03-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-03-30 |
| APK vervaldatum | 2027-04-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 180.613 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 83-TJ-FT | 2026-03-21 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 88-TF-PK | 2024-01-08 | |||
| 35-PZ-ZS | 2022-11-26 | |||
| 04-XD-DJ | 2021-06-24 | |||
| 31-TR-LS | 2022-10-10 | |||
| 49-PL-DR | 2026-02-07 | |||
| 58-ST-HR | 2022-03-01 | |||
| 23-SN-KN | 2024-04-03 | |||
| 03-TL-RF | 2026-01-25 | |||
| 21-ST-PV | 2022-11-09 | |||
| 27-TP-GP | 2026-02-11 | |||
| 86-SP-RD | 2021-01-20 | |||
| 05-TV-FP | 2024-01-17 | |||
| 53-PL-PZ | 2023-08-16 | |||
| 59-TH-PZ | 2024-04-18 | |||
| 93-PV-BP | 2022-05-24 | |||
| 26-SP-FG | 2022-01-21 | |||
| 70-TH-LP | 2022-11-09 | |||
| 11-RT-VT | 2025-06-05 | |||
| 72-TB-DN | 2020-10-08 |