Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.004,-
Nee
2005
2026-05-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 07-RJ-VX is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 135 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.485 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 18-02-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1865 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-05-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-11 |
| APK vervaldatum | 2027-02-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.800 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
12 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.800,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 138.924 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1032 |
| Periode | 2004-04-27 - 2006-03-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 69 | 0 | € 8.142,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2005 | 77 | 0 | € 8.721,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 9.190,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-PS-ZZ | 2026-05-13 | |||
| 05-PH-VB | 2026-04-28 | |||
| 53-PS-KT | 2026-04-19 | |||
| 03-RJ-LG | 2026-05-04 | |||
| 76-RX-XB | 2026-03-29 | |||
| 23-RD-GP | 2026-04-01 | |||
| 98-RG-FT | 2026-03-20 | |||
| 76-PH-ZD | 2026-03-06 | |||
| 99-PN-HL | 2026-03-07 | |||
| 56-RH-GG | 2020-06-03 | |||
| 96-PP-TJ | 2020-07-20 | |||
| 43PHGK | 2020-08-31 | |||
| 92-RJ-GS | 2021-09-16 | |||
| 26PFXR | 2021-01-14 | |||
| 78-RP-FP | 2024-03-27 | |||
| 62-PN-PS | 2025-12-13 | |||
| 73-PV-JT | 2024-05-24 | |||
| 27-PS-JB | 2022-06-10 | |||
| 71-PL-DJ | 2022-02-28 | |||
| 58-PG-JF | 2020-11-07 | |||
| 63-PK-HR | 2025-11-23 | |||
| 69-RL-HH | 2025-05-22 | |||
| 70-PX-LX | 2024-01-08 | |||
| 39-PH-NX | 2020-09-08 | |||
| 28-RJ-BT | 2024-03-15 | |||
| 76-PP-VT | 2022-07-22 | |||
| 67-PL-HR | 2020-05-17 | |||
| 34-PH-NX | 2021-08-30 | |||
| 15-RR-PP | 2021-04-26 | |||
| 86-RS-JN | 2021-09-19 |