Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.962,-
Ja, 2008
2005
2025-09-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Beetle Cabriolet met kenteken 06-ZP-RD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Dit voertuig is in april 2008 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 102 pk. Dit model beschikt over een 1595 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Met 1.368 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-05-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 102 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1461 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1757 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-03-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-04-17 |
| APK vervaldatum | 2027-05-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Beetle Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 3.949 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Beetle Cabriolet
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 3.949,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 194.369 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1120 |
| Periode | 2004-08-09 - 2011-02-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 832 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 250 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 21 | 8 | € 7.712,- | |
| 2004 | 21 | 8 | € 7.712,- | |
| 2005 | 214 | 46 | € 6.768,- | |
| 2005 | 213 | 45 | € 6.769,- | |
| 2006 | 217 | 73 | € 35.635,- | € 7.075,- |
| 2006 | 217 | 73 | € 35.635,- | € 7.075,- |
| 2007 | 158 | 43 | € 33.855,- | € 7.273,- |
| 2007 | 158 | 43 | € 33.855,- | € 7.273,- |
| 2008 | 86 | 27 | € 31.151,- | € 6.387,- |
| 2008 | 14 | 7 | € 40.324,- | € 8.923,- |
| 2008 | 86 | 27 | € 31.151,- | € 6.387,- |
| 2009 | 6 | 3 | € 13.950,- | |
| 2009 | 86 | 35 | € 34.077,- | € 6.179,- |
| 2009 | 86 | 35 | € 34.077,- | € 6.179,- |
| 2010 | 44 | 16 | € 34.565,- | € 5.964,- |
| 2010 | 44 | 16 | € 34.565,- | € 5.964,- |
| 2010 | 6 | 3 | € 41.721,- | € 8.988,- |
| 2011 | 6 | 2 | € 31.426,- | € 7.808,- |
| 2011 | 6 | 2 | € 31.426,- | € 7.808,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| L-003-HL | |||
| 73-RR-TF | |||
| 70-SJ-LS | |||
| 44-ZJ-GX | |||
| K-436-VK | |||
| GT-358-R | |||
| 74-XS-GN | |||
| 62-RP-ZV | |||
| 85-RB-VG | |||
| 64-SK-TX | |||
| KK-549-Z | |||
| 20-SK-RF | |||
| JP-182-J | |||
| 38-RS-SK | |||
| 70-SL-TG | |||
| 87-RH-GB | |||
| 71-TZ-KN | |||
| 75-XZ-RK | |||
| 23-XZ-HR | |||
| 13-XZ-FG | |||
| PJ-926-Z | |||
| R-166-GX | |||
| 72-ZB-LF | |||
| J-734-LZ | |||
| H-458-RV | |||
| 40-XD-TB | |||
| ZF-257-G | |||
| NX-045-R | |||
| 36-NFH-8 | |||
| 42-XZ-SR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-SF-XP | 2026-05-04 | |||
| 10-SV-FK | 2026-05-18 | |||
| 28-RH-GB | 2026-05-06 | |||
| 21-RT-VK | 2026-04-29 | |||
| 04-TZ-VT | 2026-04-12 | |||
| JNN-05-Z | 2026-05-07 | |||
| 47-RG-PH | 2026-04-14 | |||
| 76-HJV-7 | 2026-04-01 | |||
| 69-TX-DG | 2026-04-14 | |||
| 37-SN-BP | 2026-04-01 | |||
| 81-TJ-XZ | 2026-05-14 | |||
| XJ-729-K | 2026-04-07 | |||
| 48-RG-TK | 2026-03-27 | |||
| 22-TF-ZT | 2026-03-23 | |||
| 12-RL-BH | 2026-03-19 | |||
| 91-RV-ZZ | 2026-02-27 | |||
| RS-375-P | 2026-01-12 | |||
| 02-RK-XT | 2023-08-18 | |||
| 05-RJ-HR | 2024-05-23 | |||
| 25-JGG-5 | 2025-10-16 | |||
| 88-TG-TR | 2025-09-26 | |||
| 82-RJ-DZ | 2025-07-20 | |||
| 25-RH-PH | 2025-08-08 | |||
| 06-PVF-6 | 2025-03-08 | |||
| 26-RH-PG | 2025-04-26 | |||
| 20-RS-TR | 2024-07-31 | |||
| 12-XZ-FH | 2024-07-10 | |||
| TB-215-H | 2025-01-05 | |||
| 75-RP-KN | 2025-04-08 | |||
| 65-GLD-2 | 2026-03-05 |