Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.572,-
Ja, 2003
2002
2026-05-16
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hymer B 584 met kenteken 06-LN-HG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 128 pk. De motor heeft een inhoud van 2800 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Met 3.070 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2800 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 128 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 3150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 6,06 m |
| Breedte | 2,27 m |
| Hoogte | 2,93 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-16 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-07-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-05 |
| APK vervaldatum | 2026-06-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
Hymer B 584
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
14 dagen| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1356 |
| Periode | 2002-05-14 - 2006-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 64 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 12 | 2 | € 9.030,- | |
| 2002 | 12 | 2 | € 9.030,- | |
| 2003 | 18 | 3 | € 9.568,- | |
| 2003 | 18 | 3 | € 9.568,- | |
| 2004 | 13 | 2 | € 9.423,- | |
| 2004 | 13 | 2 | € 9.423,- | |
| 2005 | 12 | 3 | € 9.357,- | |
| 2005 | 12 | 3 | € 9.357,- | |
| 2006 | 9 | 4 | € 9.265,- | |
| 2006 | 9 | 4 | € 9.265,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JL-914-G | 2020-08-23 |