Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.240,-
Ja, 2016
2003
2023-02-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hymer B 584 met kenteken JL-914-G is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto is 13 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 128 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2800 cc motor met 4 cilinders. Met 3.070 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1206 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-01-2027. Dit voertuig heeft 9 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2800 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 128 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 3150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 6,06 m |
| Breedte | 2,27 m |
| Hoogte | 2,93 m |
| Wielbasis | 3,28 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-11-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-05-12 |
| APK vervaldatum | 2027-01-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hymer B 584 kampeerwagen
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,509 recente eigenaren
Eerste registratie
Hymer B 584
Geïmporteerd naar Nederland
Na 12 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1356 |
| Periode | 2002-05-14 - 2006-08-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 64 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 14 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 12 | 2 | € 9.030,- | |
| 2002 | 12 | 2 | € 9.030,- | |
| 2003 | 18 | 3 | € 9.568,- | |
| 2003 | 18 | 3 | € 9.568,- | |
| 2004 | 13 | 2 | € 9.423,- | |
| 2004 | 13 | 2 | € 9.423,- | |
| 2005 | 12 | 3 | € 9.357,- | |
| 2005 | 12 | 3 | € 9.357,- | |
| 2006 | 9 | 4 | € 9.265,- | |
| 2006 | 9 | 4 | € 9.265,- |