Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Alfa Romeo 156 met kenteken 06-FH-LS is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 144 pk. De motor heeft een inhoud van 1747 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Met 1.325 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 170 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 27-05-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1747 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 144 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1325 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1750 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-12-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-03-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-03-24 |
| APK vervaldatum | 2025-05-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Alfa Romeo 156 sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Alfa Romeo 156
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
5 maanden| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1955 |
| Periode | 1997-10-31 - 2001-11-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 282 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 5 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 5.239,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1998 | 73 | 1 | € 5.357,- | |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 1999 | 86 | 3 | € 24.976,- | € 5.538,- |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2000 | 104 | 1 | € 5.653,- | |
| 2000 | 2 | 1 | € 5.742,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 5.680,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TG-TV-30 | 2026-04-10 | |||
| ZF-GH-02 | 2026-04-28 | |||
| 36-FL-TB | 2026-03-15 | |||
| 28-DZ-RF | 2020-06-11 | |||
| 12-FX-GT | 2021-05-11 | |||
| 64GGHS | 2021-02-01 | |||
| 36-HK-LR | 2021-08-18 | |||
| 78-GB-TG | 2023-07-01 | |||
| 33FLTB | 2020-10-30 | |||
| 48fzfv | 2020-06-22 | |||
| 55DVRX | 2020-06-08 | |||
| 58FKLN | 2020-05-15 | |||
| XZNS31 | 2020-11-24 | |||
| 53-FF-NN | 2021-09-13 | |||
| 85FGLK | 2020-05-20 | |||
| 79-HK-JT | 2020-07-27 | |||
| TH-BP-07 | 2022-08-03 | |||
| 26DZRF | 2020-09-21 | |||
| 92FDFZ | 2021-02-19 | |||
| 31GKTD | 2020-08-03 | |||
| 86-FB-FR | 2025-05-01 | |||
| 61FXKD | 2021-07-26 | |||
| 56-GG-XN | 2021-05-25 | |||
| 19FBZX | 2021-11-16 | |||
| 45HLSN | 2021-08-26 | |||
| 17DFNX | 2020-07-27 | |||
| 82DPXK | 2020-05-14 | |||
| 39HDBV | 2021-09-01 | |||
| TL-RZ-64 | 2020-09-25 | |||
| SP-ZS-94 | 2023-06-25 |