Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 17.975,-
Nee
2004
2025-01-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken 05-PV-JD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2401 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Dankzij 2.129 kg voelt deze auto krachtig en solide. De huidige eigenaar heeft deze auto al 486 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 195 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2129 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2720 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-20 |
| APK vervaldatum | 2026-12-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Eigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 967 |
| Periode | 2004-01-07 - 2005-05-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 45 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 126 | 20 | € 18.312,- | |
| 2004 | 322 | 56 | € 70.207,- | € 18.375,- |
| 2004 | 24 | 8 | € 17.950,- | |
| 2004 | 24 | 8 | € 17.950,- | |
| 2005 | 254 | 31 | € 72.767,- | € 19.123,- |
| 2005 | 21 | 4 | € 66.237,- | € 15.285,- |
| 2005 | 21 | 4 | € 66.237,- | € 15.285,- |
| 2006 | 7 | 1 | € 75.369,- | € 21.173,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 57-NR-PJ | 2026-05-13 | |||
| 16-PL-RZ | 2026-05-01 | |||
| 89-RG-ZT | 2026-04-24 | |||
| 38-NP-SG | 2026-04-13 | |||
| 51-PR-PR | 2022-03-14 | |||
| G-910-RV | 2022-01-26 | |||
| 29-PB-VL | 2023-09-06 | |||
| 57-NS-TL | 2025-05-16 | |||
| 92-RG-TS | 2024-05-12 | |||
| 11RHKX | 2021-03-18 | |||
| G-146-DH | 2022-05-22 | |||
| H631GX | 2020-12-22 | |||
| ZB-112-R | 2026-02-17 | |||
| 91-NV-BK | 2021-07-08 | |||
| XT-410-L | 2026-01-06 | |||
| ZG-428-Z | 2021-02-15 | |||
| G978RN | 2021-01-24 | |||
| N-411-TT | 2023-04-05 | |||
| H-887-DV | 2022-04-23 | |||
| ZN-108-J | 2025-06-03 | |||
| 99-PX-NH | 2025-03-09 | |||
| 92-PV-PD | 2021-08-09 | |||
| KH-258-P | 2024-02-10 | |||
| 5-XJB-56 | 2024-08-06 | |||
| XN-350-H | 2025-11-07 | |||
| 21-RG-NG | 2024-01-02 | |||
| 45-PV-VR | 2021-11-15 | |||
| G-241-GZ | 2023-09-30 | |||
| 51-PF-PR | 2025-02-24 | |||
| 30-PS-DX | 2020-11-30 |