Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 16.975,-
Ja, 2019
2004
2026-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Xc90 met kenteken ZB-112-R is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto is 15 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2401 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.3 l/100 km. Dankzij 2.171 kg voelt deze auto krachtig en solide. Sinds 45 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 03-05-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2171 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2720 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-05-08 |
| APK vervaldatum | 2026-05-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Xc90 MPV
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo Xc90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 967 |
| Periode | 2004-01-07 - 2005-05-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 45 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 27% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 126 | 20 | € 18.312,- | |
| 2004 | 322 | 56 | € 70.207,- | € 18.375,- |
| 2004 | 24 | 8 | € 17.950,- | |
| 2004 | 24 | 8 | € 17.950,- | |
| 2005 | 254 | 31 | € 72.767,- | € 19.123,- |
| 2005 | 21 | 4 | € 66.237,- | € 15.285,- |
| 2005 | 21 | 4 | € 66.237,- | € 15.285,- |
| 2006 | 7 | 1 | € 75.369,- | € 21.173,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 57-NR-PJ | 2026-05-13 | |||
| 16-PL-RZ | 2026-05-01 | |||
| 38-NP-SG | 2026-04-13 | |||
| 89-RG-ZT | 2026-04-24 | |||
| H-887-DV | 2022-04-23 | |||
| G-146-DH | 2022-05-22 | |||
| 53-RG-JN | 2023-01-14 | |||
| ZN-108-J | 2025-06-03 | |||
| 34RJXB | 2020-11-01 | |||
| N-019-LR | 2024-11-07 | |||
| 54-RG-DZ | 2020-08-06 | |||
| XZ774Z | 2021-04-15 | |||
| 56-RG-HB | 2024-02-03 | |||
| ZL-792-F | 2023-12-04 | |||
| 92-PX-TG | 2024-01-08 | |||
| 39-RH-DN | 2022-01-27 | |||
| 53-NR-JV | 2022-03-21 | |||
| 20-PV-GJ | 2022-01-19 | |||
| 80RGTS | 2020-10-29 | |||
| 77-NV-GP | 2020-10-07 | |||
| 58-NT-SP | 2026-01-20 | |||
| 68RBJR | 2020-07-08 | |||
| 68NRZK | 2022-09-16 | |||
| 41-PZ-GJ | 2023-04-20 | |||
| 95-PS-JF | 2023-03-23 | |||
| 99-PX-NH | 2025-03-09 | |||
| 5-XJB-56 | 2024-08-06 | |||
| 97-GTR-6 | 2022-10-11 | |||
| 51-PF-PR | 2025-02-24 | |||
| XL-027-T | 2022-06-13 |