Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.585,-
Nee
2006
2025-10-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Zafira met kenteken 05-SX-HZ is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.595 kg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-07-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2175 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-05-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-05-30 |
| APK vervaldatum | 2026-07-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Zafira MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.595 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Zafira
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.595,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 211.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 978 |
| Periode | 2005-07-15 - 2010-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1446 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 85 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 420 | 32 | € 31.569,- | € 7.373,- |
| 2005 | 180 | 9 | € 33.654,- | € 7.914,- |
| 2005 | 420 | 32 | € 31.569,- | € 7.373,- |
| 2006 | 419 | 33 | € 8.145,- | |
| 2006 | 826 | 37 | € 31.155,- | € 7.510,- |
| 2006 | 826 | 37 | € 31.155,- | € 7.510,- |
| 2007 | 343 | 17 | € 33.741,- | € 8.180,- |
| 2007 | 693 | 5 | € 31.383,- | € 7.576,- |
| 2007 | 693 | 5 | € 31.383,- | € 7.576,- |
| 2008 | 294 | 11 | € 34.395,- | € 8.320,- |
| 2008 | 492 | 11 | € 31.913,- | € 7.553,- |
| 2008 | 492 | 11 | € 31.913,- | € 7.553,- |
| 2009 | 206 | 6 | € 31.183,- | € 6.981,- |
| 2009 | 206 | 6 | € 31.183,- | € 6.981,- |
| 2009 | 116 | 6 | € 33.614,- | € 7.770,- |
| 2010 | 128 | 6 | € 31.921,- | € 8.067,- |
| 2010 | 94 | 9 | € 34.173,- | € 8.038,- |
| 2010 | 128 | 6 | € 31.921,- | € 8.067,- |
| 2011 | 8 | 0 | € 33.148,- | € 9.624,- |
| 2011 | 8 | 0 | € 33.148,- | € 9.624,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 87-JJZ-2 | |||
| 78-LTD-9 | |||
| 75-XP-SJ | |||
| 55-HVJ-5 | |||
| 35-GNG-7 | |||
| 10-ZR-HX | |||
| 05-TN-BH | |||
| 29-TL-ZB | |||
| 11-HDN-3 | |||
| 24-XR-GF | |||
| 74-XD-VD | |||
| 26-GZZ-2 | |||
| 02-HXB-2 | |||
| 66-LLF-7 | |||
| 09-KHS-2 | |||
| 18-XJ-VG | |||
| 15-SK-BT | |||
| 61-TF-VL | |||
| 05-ZH-FL | |||
| 06-XG-VV | |||
| 20-ZF-PJ | |||
| 2-TVV-87 | |||
| 20-JTP-7 | |||
| 45-ZF-TL | |||
| 63-XK-KP | |||
| 47-SF-GN | |||
| 34-RS-FX | |||
| 75-XJ-KP | |||
| 57-TB-TN | |||
| 69-XN-HB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 86-TK-PT | 2026-05-09 | |||
| 57-XS-FH | 2026-05-01 | |||
| 10-TL-JT | 2026-05-19 | |||
| 89-XB-RP | 2026-05-06 | |||
| 02-XS-HG | 2026-05-03 | |||
| 06-JKV-9 | 2026-05-17 | |||
| 74-ZJ-DL | 2026-05-14 | |||
| 97-ZN-PL | 2026-05-22 | |||
| 35-SP-ZT | 2026-05-21 | |||
| 32-TK-LV | 2026-05-20 | |||
| 68-ZL-SF | 2026-05-20 | |||
| 84-TN-TZ | 2026-05-18 | |||
| 56-SH-RX | 2026-05-22 | |||
| 82-RZ-BK | 2026-05-18 | |||
| 64-GKV-4 | 2026-05-15 | |||
| 22-SK-SG | 2026-05-19 | |||
| 89-GFZ-9 | 2026-05-20 | |||
| 35-RZ-DN | 2026-05-16 | |||
| 07-SF-PL | 2026-05-15 | |||
| 01-TL-KV | 2026-05-20 | |||
| 75-TG-HG | 2026-05-13 | |||
| 54-SH-LG | 2026-05-18 | |||
| 59-ZR-TR | 2026-05-12 | |||
| 57-RT-FF | 2026-05-07 | |||
| 99-XH-GR | 2026-05-08 | |||
| 82-JHR-1 | 2026-05-05 | |||
| 15-ZN-FR | 2026-05-08 | |||
| 61-ZF-PJ | 2026-05-06 | |||
| 81-KLH-4 | 2026-05-04 | |||
| 12-SH-PJ | 2026-05-03 |