Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.818,-
Nee
2005
2024-05-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Beetle Cabriolet met kenteken 05-RJ-HR is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 102 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1595 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Dankzij 1.368 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 11-03-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 102 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1461 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1757 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2024-05-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-15 |
| APK vervaldatum | 2026-03-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Beetle Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 3.949 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Beetle Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 3.949,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 194.369 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1104 |
| Periode | 2004-08-09 - 2011-02-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 832 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 250 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 30% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 21 | 8 | € 7.712,- | |
| 2004 | 21 | 8 | € 7.712,- | |
| 2005 | 214 | 46 | € 6.768,- | |
| 2005 | 213 | 45 | € 6.769,- | |
| 2006 | 217 | 73 | € 35.635,- | € 7.075,- |
| 2006 | 217 | 73 | € 35.635,- | € 7.075,- |
| 2007 | 158 | 43 | € 33.855,- | € 7.273,- |
| 2007 | 158 | 43 | € 33.855,- | € 7.273,- |
| 2008 | 86 | 27 | € 31.151,- | € 6.387,- |
| 2008 | 14 | 7 | € 40.324,- | € 8.923,- |
| 2008 | 86 | 27 | € 31.151,- | € 6.387,- |
| 2009 | 6 | 3 | € 13.950,- | |
| 2009 | 86 | 35 | € 34.077,- | € 6.179,- |
| 2009 | 86 | 35 | € 34.077,- | € 6.179,- |
| 2010 | 44 | 16 | € 34.565,- | € 5.964,- |
| 2010 | 44 | 16 | € 34.565,- | € 5.964,- |
| 2010 | 6 | 3 | € 41.721,- | € 8.988,- |
| 2011 | 6 | 2 | € 31.426,- | € 7.808,- |
| 2011 | 6 | 2 | € 31.426,- | € 7.808,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 93-RJ-GL | |||
| 73-RR-TF | |||
| L-003-HL | |||
| 44-ZJ-GX | |||
| 70-SJ-LS | |||
| 74-XS-GN | |||
| GT-358-R | |||
| K-436-VK | |||
| 62-RP-ZV | |||
| 85-RB-VG | |||
| KK-549-Z | |||
| 20-SK-RF | |||
| 38-RS-SK | |||
| JP-182-J | |||
| R-166-GX | |||
| 72-ZF-HJ | |||
| HK-478-P | |||
| RS-184-D | |||
| NX-045-R | |||
| TH-055-F | |||
| 87-RH-GB | |||
| 36-NFH-8 | |||
| J-734-LZ | |||
| 75-XZ-RK | |||
| ZF-257-G | |||
| 72-ZB-LF | |||
| 70-SL-TG | |||
| 71-TZ-KN | |||
| G-113-PK | |||
| 23-XZ-HR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-SF-XP | 2026-05-04 | |||
| 10-SV-FK | 2026-05-18 | |||
| 28-RH-GB | 2026-05-06 | |||
| 64-SK-TX | 2026-05-21 | |||
| 21-RT-VK | 2026-04-29 | |||
| 04-TZ-VT | 2026-04-12 | |||
| JNN-05-Z | 2026-05-07 | |||
| 47-RG-PH | 2026-04-14 | |||
| 37-SN-BP | 2026-04-01 | |||
| 76-HJV-7 | 2026-04-01 | |||
| 69-TX-DG | 2026-04-14 | |||
| 81-TJ-XZ | 2026-05-14 | |||
| XJ-729-K | 2026-04-07 | |||
| 48-RG-TK | 2026-03-27 | |||
| 22-TF-ZT | 2026-03-23 | |||
| 12-RL-BH | 2026-03-19 | |||
| 91-RV-ZZ | 2026-02-27 | |||
| 25-JGG-5 | 2025-10-16 | |||
| 25-RH-PH | 2025-08-08 | |||
| 06-PVF-6 | 2025-03-08 | |||
| 88-TG-TR | 2025-09-26 | |||
| 26-RH-PG | 2025-04-26 | |||
| 59-RN-GX | 2024-07-01 | |||
| 82-RJ-DZ | 2025-07-20 | |||
| 06-ZP-RD | 2025-09-16 | |||
| 02-RK-XT | 2023-08-18 | |||
| 31-RN-NL | 2025-09-08 | |||
| 43-TR-BV | 2023-01-22 | |||
| 20-RS-TR | 2024-07-31 | |||
| 55-RL-FX | 2025-11-22 |