Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.527,-
Nee
2004
2026-02-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Chrysler PT Cruiser met kenteken 04-NZ-KT is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1996 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.6 l/100 km. Dankzij 1.460 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 71 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 136 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,29 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-02 |
| APK vervaldatum | 2026-03-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Chrysler PT Cruiser stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Chrysler PT Cruiser
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
3 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 186.937 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1191 |
| Periode | 2000-05-25 - 2006-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 594 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 42 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 67 | 8 | € 6.329,- | |
| 2001 | 191 | 17 | € 6.545,- | |
| 2002 | 158 | 13 | € 6.535,- | |
| 2003 | 97 | 4 | € 5.703,- | |
| 2004 | 67 | 0 | € 6.009,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 27.484,- | € 6.406,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 25.941,- | € 6.024,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 61-HD-FG | 2026-05-12 | |||
| 13-HT-VL | 2026-04-30 | |||
| 21-ND-VX | 2026-05-17 | |||
| 36-NJ-SH | 2026-04-27 | |||
| 09-JL-PS | 2026-04-23 | |||
| 75-NR-JX | 2026-04-18 | |||
| 07-NJ-FF | 2026-05-20 | |||
| 92-NH-DP | 2026-04-28 | |||
| 88-PK-RR | 2026-04-07 | |||
| 96-HX-LZ | 2026-03-02 | |||
| 84-HZ-VT | 2022-09-26 | |||
| 99-JG-XD | 2024-05-25 | |||
| 23-JH-PT | 2020-12-15 | |||
| 76-JB-VJ | 2022-02-18 | |||
| 28HZHD | 2020-11-02 | |||
| 68-JJ-PZ | 2023-05-11 | |||
| 13-JF-SJ | 2025-09-30 | |||
| 78-LXF-8 | 2022-05-19 | |||
| 19-JD-FV | 2022-01-26 | |||
| 73GSDX | 2021-03-25 | |||
| 73-HD-HD | 2024-08-27 | |||
| 43-GN-BF | 2021-01-17 | |||
| 75-PB-HB | 2023-12-15 | |||
| 10-LF-RN | 2021-05-21 | |||
| 95-GG-ZP | 2022-06-24 | |||
| 43FSNL | 2021-10-06 | |||
| 42GJFG | 2023-01-25 | |||
| 23FXFF | 2022-01-03 | |||
| 21-PN-VX | 2021-09-28 | |||
| 76-HL-GK | 2022-08-05 |