Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.564,-
Nee
2000
2025-07-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 04-FR-LZ is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.6 liter per 100 km. Dankzij 1.536 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 312 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2025-07-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-06-09 |
| APK vervaldatum | 2026-12-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.583 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.838 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.583,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 379.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1299 |
| Periode | 1999-06-03 - 2002-05-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 980 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 91 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 157 | 25 | € 9.568,- | |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 2000 | 245 | 23 | € 9.834,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 8.898,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-FG-JS | 2026-05-19 | |||
| 32-FN-BB | 2026-05-03 | |||
| 07-DX-VJ | 2026-04-10 | |||
| JLF-12-S | 2026-05-16 | |||
| 88-FJ-PF | 2026-05-05 | |||
| 41-GJR-6 | 2026-04-11 | |||
| 39-JPV-5 | 2026-04-22 | |||
| 60-DR-LZ | 2026-04-16 | |||
| KDB-70-G | 2026-04-16 | |||
| 07-FK-VL | 2026-05-11 | |||
| 11-DX-VJ | 2026-03-20 | |||
| 95-DX-VH | 2026-03-11 | |||
| 79-DL-HB | 2026-03-21 | |||
| 99-FX-KZ | 2026-03-21 | |||
| 24-FG-VT | 2026-03-08 | |||
| 27-LLJ-5 | 2026-03-05 | |||
| 5-TRT-64 | 2026-03-06 | |||
| XJ-860-L | 2026-03-05 | |||
| 42-DS-RN | 2026-03-17 | |||
| 45-DR-TD | 2026-03-14 | |||
| 51-FN-VH | 2026-03-01 | |||
| 83-DZ-JF | 2026-02-28 | |||
| 77-FB-HK | 2026-02-26 | |||
| 09-DZ-ZK | 2026-02-25 | |||
| 38-FS-GL | 2020-12-26 | |||
| 52DXFJ | 2020-08-11 | |||
| 07DLBF | 2020-07-21 | |||
| 3-XBK-53 | 2024-10-12 | |||
| 99-DB-LD | 2021-05-05 | |||
| 75-FB-HK | 2023-10-29 |