Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.948,-
Nee
2000
2023-09-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 01-DV-ZP is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.536 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 567 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2023-09-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-01-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-01-03 |
| APK vervaldatum | 2024-11-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.583 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.838 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.583,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 379.500 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1299 |
| Periode | 1999-06-03 - 2002-05-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 980 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 91 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 157 | 25 | € 9.568,- | |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 2000 | 245 | 23 | € 9.834,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 8.898,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-FG-JS | 2026-05-19 | |||
| 32-FN-BB | 2026-05-03 | |||
| 07-DX-VJ | 2026-04-10 | |||
| JLF-12-S | 2026-05-16 | |||
| 88-FJ-PF | 2026-05-05 | |||
| 41-GJR-6 | 2026-04-11 | |||
| 39-JPV-5 | 2026-04-22 | |||
| 60-DR-LZ | 2026-04-16 | |||
| KDB-70-G | 2026-04-16 | |||
| 07-FK-VL | 2026-05-11 | |||
| 11-DX-VJ | 2026-03-20 | |||
| 95-DX-VH | 2026-03-11 | |||
| 24-FG-VT | 2026-03-08 | |||
| 79-DL-HB | 2026-03-21 | |||
| 99-FX-KZ | 2026-03-21 | |||
| 27-LLJ-5 | 2026-03-05 | |||
| 5-TRT-64 | 2026-03-06 | |||
| XJ-860-L | 2026-03-05 | |||
| 42-DS-RN | 2026-03-17 | |||
| 45-DR-TD | 2026-03-14 | |||
| 51-FN-VH | 2026-03-01 | |||
| 83-DZ-JF | 2026-02-28 | |||
| 77-FB-HK | 2026-02-26 | |||
| 09-DZ-ZK | 2026-02-25 | |||
| JV-800-J | 2026-03-08 | |||
| 52DXFJ | 2020-08-11 | |||
| 07DLBF | 2020-07-21 | |||
| 3-XBK-53 | 2024-10-12 | |||
| 99-DB-LD | 2021-05-05 | |||
| 47-DL-JR | 2021-08-27 |