Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Wagon met kenteken 03-PP-SG is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1596 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.150 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 18 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 10-06-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,55 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-30 |
| APK vervaldatum | 2027-06-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Wagon stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Wagon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
18 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 230.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 38 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1082 |
| Periode | 2000-08-29 - 2006-02-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7955 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2000 | 40 | 0 | € 4.376,- | |
| 2000 | 228 | 1 | € 3.982,- | |
| 2001 | 109 | 1 | € 4.495,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2001 | 989 | 4 | € 4.059,- | |
| 2002 | 97 | 2 | € 4.661,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2002 | 2 | 2 | € 4.326,- | |
| 2003 | 134 | 2 | € 4.550,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2003 | 2086 | 2 | € 4.053,- | |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 3868 | 6 | € 21.550,- | € 4.148,- |
| 2004 | 187 | 1 | € 4.505,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2005 | 36 | 0 | € 4.403,- | |
| 2005 | 779 | 0 | € 4.050,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- | |
| 2006 | 3 | 0 | € 4.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 68-PL-ZD | |||
| 54-PB-BH | |||
| 43-PZ-HL | |||
| 15-PS-HB | |||
| 61-PS-HD | |||
| 72-NH-LN | |||
| 67-PJ-NF | |||
| 24LZND | |||
| 23-NH-SR | |||
| 86-LT-DV | |||
| 87-PH-FN | |||
| 98-NH-JR | |||
| 80-PG-HJ | |||
| 21-PZ-TN | |||
| 24-LV-FH | |||
| 20-NP-ZH | |||
| 55-NL-KL | |||
| 66-PD-RT | |||
| 58-PF-HT | |||
| 94-PL-HG | |||
| 47-PZ-HL | |||
| 95-PZ-TJ | |||
| 31-HV-KK | |||
| 40-PR-JF | |||
| 72-PS-SF | |||
| 05-PH-HB | |||
| 51-PZ-TH | |||
| 78-NG-XX | |||
| 99-NP-KZ | |||
| 46-PZ-TL |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 62-PT-VH | 2026-05-20 | |||
| 34-PP-NH | 2026-05-02 | |||
| 70-PZ-HL | 2026-05-13 | |||
| 81-PK-PS | 2026-05-12 | |||
| 53-LX-TP | 2026-05-10 | |||
| 65-NK-LF | 2026-05-01 | |||
| 08-NH-BL | 2026-04-28 | |||
| 63-PL-KD | 2026-05-01 | |||
| 36-PZ-HH | 2026-05-12 | |||
| 35-HG-ZB | 2026-05-13 | |||
| 57-LV-BP | 2026-04-30 | |||
| 14-PB-RZ | 2026-04-20 | |||
| 50-NG-JP | 2026-04-28 | |||
| 15-PD-JX | 2026-04-23 | |||
| 99-NP-ZG | 2026-04-30 | |||
| 32-PT-JZ | 2026-04-21 | |||
| 90-NJ-LF | 2026-05-21 | |||
| 72-NS-NH | 2026-05-20 | |||
| 92-NG-TV | 2026-04-18 | |||
| 41-PZ-TD | 2026-05-06 | |||
| 67-PL-ZD | 2026-04-22 | |||
| 75-NJ-LF | 2026-04-13 | |||
| 26-NS-KG | 2026-04-14 | |||
| 49-LZ-FZ | 2026-04-16 | |||
| 88-NZ-SX | 2026-04-13 | |||
| 21-PV-XV | 2026-04-24 | |||
| 29-PK-DV | 2026-04-23 | |||
| 02-PZ-TF | 2026-04-11 | |||
| 35-NS-RG | 2026-04-02 | |||
| 48-GK-KP | 2026-04-03 |