Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.304,-
Nee
2004
2025-08-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 03-PL-VJ is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Dankzij 1.075 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 312 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1160 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-08-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-08-28 |
| APK vervaldatum | 2027-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.517 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
4 jarenHuidige eigenaar
9 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 174.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1041 |
| Periode | 2000-12-08 - 2006-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 48-RN-FR | 2026-05-08 | |||
| 55-RF-JL | 2026-04-08 | |||
| 69-RD-XV | 2026-04-08 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 80-RB-VK | 2026-03-31 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 76-RT-VL | 2026-03-17 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 03-RF-TF | 2026-02-27 | |||
| 83-NZ-HT | 2020-06-06 | |||
| 67-RD-XV | 2020-08-17 | |||
| K-821-DT | 2025-04-30 | |||
| 99-RB-KF | 2023-08-15 | |||
| 30-RJ-FH | 2021-05-31 | |||
| 32-RJ-FH | 2023-03-06 | |||
| 17-ST-FT | 2021-12-18 | |||
| 23-NZ-TS | 2021-02-12 | |||
| 19-NZ-ZV | 2023-08-12 | |||
| 64-GX-FL | 2025-04-11 | |||
| 47-GR-SH | 2023-06-07 | |||
| 35-GP-HL | 2024-01-29 | |||
| 81-RB-VK | 2021-09-10 | |||
| 54PDXN | 2020-08-24 | |||
| 08-RF-TF | 2024-04-08 |