Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.814,-
Nee
2005
2023-02-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 32-RJ-FH is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 98 pk. Dit model beschikt over een 1390 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.7 l/100 km. Met 1.075 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1198 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-11-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 98 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1160 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1535 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-15 |
| APK vervaldatum | 2024-11-16 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.517 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 183.105 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1041 |
| Periode | 2000-12-08 - 2006-04-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 849 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 18 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2000 | 5 | 0 | € 2.741,- | |
| 2001 | 99 | 5 | € 3.145,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2001 | 119 | 7 | € 2.672,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2002 | 6 | 3 | € 4.804,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2003 | 10 | 3 | € 3.028,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 2.997,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2004 | 402 | 4 | € 3.143,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2005 | 303 | 1 | € 3.047,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- | |
| 2006 | 4 | 0 | € 3.114,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-RN-FR | 2026-05-08 | |||
| 96-GR-GX | 2026-05-17 | |||
| 69-GP-ZV | 2026-05-13 | |||
| 73-PP-RB | 2026-05-05 | |||
| 10-NN-DV | 2026-05-11 | |||
| 33-GR-FT | 2026-05-05 | |||
| 32-GR-FT | 2026-05-15 | |||
| 69-RD-XV | 2026-04-08 | |||
| 55-RF-JL | 2026-04-08 | |||
| 41-NZ-BP | 2026-03-18 | |||
| 03-NR-PG | 2026-03-18 | |||
| 80-RB-VK | 2026-03-31 | |||
| 76-RT-VL | 2026-03-17 | |||
| 70-GP-ZV | 2026-03-25 | |||
| 09-PR-PL | 2021-10-14 | |||
| 58-RK-FL | 2021-10-02 | |||
| 47-RL-GB | 2025-12-30 | |||
| 08-PG-VV | 2024-02-09 | |||
| 07-NT-SL | 2025-12-22 | |||
| 67-PF-XP | 2021-09-01 | |||
| 65GNGF | 2021-07-17 | |||
| 67RLLR | 2022-01-24 | |||
| 25-NV-NK | 2024-01-31 | |||
| 31-GR-TP | 2020-12-25 | |||
| 34-NS-TJ | 2025-05-24 | |||
| 25-PK-ZN | 2021-05-25 | |||
| 81-NT-TX | 2025-01-10 | |||
| 88-NT-BG | 2023-03-20 | |||
| 04-NP-SB | 2020-07-06 | |||
| 68-RR-ZN | 2023-08-03 |