Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 15.539,-
Nee
2004
2026-05-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo C70 met kenteken 03-NX-VF is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 200 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.696 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. Dit voertuig moet over 28 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1696 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-04-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-04-02 |
| APK vervaldatum | 2026-06-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo C70 cabriolet
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 9.424 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo C70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenHuidige eigenaar
15 dagen3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 9.424,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 126.960 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1325 |
| Periode | 2002-09-26 - 2008-06-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 84 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 28% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 10 | 5 | € 63.710,- | € 13.479,- |
| 2002 | 4 | 1 | € 15.283,- | |
| 2002 | 4 | 1 | € 15.283,- | |
| 2003 | 74 | 20 | € 14.489,- | |
| 2003 | 15 | 5 | € 14.613,- | |
| 2003 | 15 | 5 | € 14.613,- | |
| 2004 | 89 | 27 | € 15.143,- | |
| 2004 | 6 | 2 | € 13.892,- | |
| 2004 | 6 | 2 | € 13.892,- | |
| 2005 | 103 | 26 | € 62.487,- | € 16.046,- |
| 2005 | 6 | 3 | € 14.528,- | |
| 2005 | 6 | 3 | € 14.528,- | |
| 2006 | 22 | 6 | € 62.123,- | € 12.725,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 63.249,- | € 16.550,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 63.249,- | € 16.550,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-LL-GH | 2026-05-01 | |||
| X-936-TH | 2026-05-02 | |||
| 78-LV-XF | 2026-05-02 | |||
| 64-RR-PR | 2026-05-04 | |||
| 23-NR-GJ | 2026-04-13 | |||
| 64-RH-JN | 2026-04-14 | |||
| 43-PX-NJ | 2026-03-06 | |||
| 04-RF-FS | 2024-04-17 | |||
| 06-RF-TH | 2025-07-01 | |||
| P-723-ZZ | 2024-10-12 | |||
| 89-RL-HK | 2022-09-22 | |||
| 33-RHS-3 | 2025-07-08 | |||
| 41-RL-TS | 2021-07-24 | |||
| 42-LX-DF | 2024-10-10 | |||
| 38-NB-NB | 2023-06-26 | |||
| 12-PN-NB | 2023-11-28 | |||
| 31-LR-SV | 2025-04-07 | |||
| 26-RL-KG | 2025-04-30 | |||
| 88-RN-DS | 2024-11-01 | |||
| XL-650-S | 2024-08-17 | |||
| TS-986-S | 2025-04-21 | |||
| 87-LV-TL | 2021-09-22 | |||
| 37-RF-JR | 2020-07-11 | |||
| 38-RL-KJ | 2025-10-08 | |||
| 85-XB-LG | 2025-03-14 | |||
| 59-NB-ZL | 2024-09-11 | |||
| 79-PJ-LV | 2023-03-24 | |||
| 14-RX-LP | 2020-12-06 | |||
| 52-KNH-4 | 2025-04-08 | |||
| 50-NG-XL | 2025-05-26 |