Kenteken check 02-LVS-5

Renault Clio 1.2 TCe

NL
02-LVS-5
Carscanner Score
7.5
7.5

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

2k tot 2k

Catalogusprijs

€ 15.815

BPM

€ 2.423,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2010

Tenaamstelling

01 mrt 2026

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Renault Clio écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 02-LVS-5
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Renault Clio 1.2 TCe
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Benzine
Topsnelheid
188 km/u
Milieulabel
B

Deze Renault Clio met kenteken 02-LVS-5 is op kenteken gezet in 2010. De nieuwwaarde van deze Renault bedroeg € 15.815. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1149 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.5 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.165 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 10-11-2026. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 1.800.

Brandstof Benzine
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.149 cm³
Vermogen 101 pk (74 kW)
Versnellingen 5
Transmissie Handgeschakeld
Milieulabel B
Brandstof Benzine
Verbruik (gecombineerd) 5.5 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Carrosserie Hatchback
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 2
Lengte × breedte × hoogte 4,03 × 1,72 × 1,50 m
Wielbasis 2,58 m
Rijklaar gewicht 1.165 kg
Technische max. massa voertuig 1.580 kg
Tenaamstelling 01 mrt 2026
Eerste registratie 17 jul 2010
Eerste toelating in Nederland 17 jul 2010
APK vervaldatum 10 nov 2026
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2025
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 1.938

Bij een handelaar

€ 1.846

Bij een particulier

€ 1.754

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 1.569

Particuliere verkoop

€ 1.754

Verwachte statijd

22 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 385 per maand
PER MAAND
Brandstof € 139
Onderhoud & reparatie € 87
Verzekering (WA) € 81
Groningen € 51/mnd
Fryslân € 50/mnd
Drenthe € 50/mnd
Overijssel goedkoopst € 48/mnd
Flevoland € 49/mnd
Gelderland € 51/mnd
Utrecht € 49/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 48/mnd
Zuid-Holland duurst € 52/mnd
Zeeland € 49/mnd
Noord-Brabant € 49/mnd
Limburg € 49/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Afschrijving € 19
Banden € 10

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 5 dagen
20 jan 2022 Prijsverhoging +€ x.xxx
26 jan 2022 Prijsverlaging −€ x.xxx
Nog 2 prijzen verborgen · bekijk in premium
01 feb 2022 Prijsverlaging −€ x.xxx
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 2 dagen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 20 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

8 recente eigenaren

  • 17 jul 2010

    Eerste registratie

    Renault Clio

  • 25 mei 2019

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 06 feb 2022

    Eigenaar wijziging

    2 jaren
  • 09 feb 2024

    Eigenaar wijziging

    6 dagen
  • 15 feb 2024

    Eigenaar wijziging

    10 dagen
  • 25 feb 2024

    Eigenaar wijziging

    3 dagen
  • 28 feb 2024

    Eigenaar wijziging

    23 dagen
  • 22 mrt 2024

    Eigenaar wijziging

    1 jaar en 11 maanden
  • 01 mrt 2026

    Huidige eigenaar

    6 maanden
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2020
2021
?
2022
!
2023
!
2024
!
2025
APK geldig tot
10 november 2026
Keuringen
6 keuringen
!
Adviespunten
5 punten
10 nov 2025
!Adviespunt
!

APK Keuring 2025

om 16:40
!Adviespunt
Remmen
! Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan
5 nov 2024
!Adviespunt
!

APK Keuring 2024

om 11:53
!Adviespunt
Ophanging
! Veer gebroken of gescheurd
Zicht & ruiten
! Ruitensproeierinstallatie werkt niet
22 sep 2023
!Adviespunt
!

APK Keuring 2023

om 16:50
!Adviespunt
Xxxxxx & xxxxxx
Xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxx
Xxxxxxxxxxx
Xxxxxxxx xxxxxxx xxxxxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
30 sep 2022
Onbekend
?

APK Keuring 2022

om 15:49
Onbekend
Xxxxxx & xxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxx xxxx xx xxxxxx xxxxxx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
30 sep 2021
Goedgekeurd

APK Keuring 2021

Goedgekeurd
30 sep 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De RDW registreert 8 tenaamstellingen voor deze Renault Clio uit 2010: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
De APK van 02-LVS-5 is geldig tot 10 november 2026, nog 1 maand.
Carscanner schat de marktwaarde van deze Renault Clio op ongeveer € 1.800, op basis van marktdata van vergelijkbare exemplaren.
De laatst bekende kilometerstand van 02-LVS-5 komt uit een advertentie van 25 februari 2024 en is daardoor niet meer actueel. De stand zelf en de tellerstandhistorie staan in het premium rapport.
Nee, deze Renault Clio is geen importauto. De auto is op 17 juli 2010 direct in Nederland op kenteken gezet.
Voor 02-LVS-5 zijn geen terugroepacties geregistreerd.
02-LVS-5 staat sinds 1 maart 2026 op de huidige naam, inmiddels 6 maanden.
De nieuwprijs van deze Renault Clio was volgens de RDW € 15.815, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Renault Clio hatchback
Recente marktcijfers bouwjaar 2010
Gem. recente vraagprijs € 2.699,-
KM
Gem. recente kilometerstand 173.042 km
#
Recent aangeboden 6 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.091 · ± 3 jaar
Productieperiode 17 mrt 2010 – 31 okt 2012
Geregistreerde auto's in NL 325 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 13 van 325 · 4% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Renault Clio hatchback
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2010 deze auto 121 registraties · 4 import 121 4 € 15.972,- € 2.412,- Gem. nieuwprijs € 15.972,- · Gem. BPM € 2.412,-
2011 157 registraties · 6 import 157 6 € 16.289,- € 2.112,- Gem. nieuwprijs € 16.289,- · Gem. BPM € 2.112,-
2012 47 registraties · 3 import 47 3 € 16.420,- € 1.848,- Gem. nieuwprijs € 16.420,- · Gem. BPM € 1.848,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
17-NTP-3 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
SX-150-G 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
34-SFG-2 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
51-TTV-1 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
83-TZB-5 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
64-NLX-1 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
05-SHB-7 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
86-NNH-6 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
02-SLS-3 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
65-NSR-3 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 10 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
04-PNX-2 2026-09-17 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
05-LSZ-6 2026-09-01 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
43-XBV-4 2026-09-01 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PN-222-N 2026-08-31 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
06-PLN-7 2026-09-02 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
09-PLN-7 2026-08-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
08-PLN-7 2026-08-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
47-PFR-3 2026-07-25 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
73-RGG-2 2026-08-03 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
NG-782-Z 2026-07-21 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
67-PTT-2 2026-07-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
89-NST-8 2026-07-07 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
67-NXV-6 2025-06-12 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
37-NLS-9 2025-02-05 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
50-NNF-8 2026-02-11 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
15-ZDF-9 2025-08-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
23-PHJ-6 2025-06-12 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
34-PBH-1 2025-10-24 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
54-PFV-6 2025-05-27 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
54-NNF-8 2024-10-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-XXF-67 2024-09-11 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
19-NVS-9 2026-04-20 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
53-NLX-1 2023-09-08 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
53-PLJ-2 2025-08-07 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
24-NRB-6 2021-12-23 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
TH-272-V 2026-01-02 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
55-PFZ-6 2025-11-08 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
51-PFV-6 2022-02-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
22-NRB-6 2025-07-03 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
80-SFL-2 2023-10-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 02-LVS-5 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X