Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 27.628
€ 5.986,-
Nee
2009
2021-10-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 308 met kenteken 01-HXJ-7 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. De nieuwwaarde van deze Peugeot bedroeg € 27.628. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Met een massa van 1.402 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 31 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.200.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1402 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1826 kg |
| Lengte | 4,28 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,73 m |
| Tenaamstelling | 2021-10-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-03-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-03-20 |
| APK vervaldatum | 2026-07-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot 308 hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 2.875 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 308
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 2.875,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 180.460 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 740 |
| Periode | 2007-07-31 - 2010-03-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 769 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 119 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 15% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 2 | 1 | € 5.787,- | |
| 2007 | 129 | 23 | € 28.575,- | € 5.975,- |
| 2007 | 129 | 23 | € 28.575,- | € 5.975,- |
| 2008 | 4 | 2 | € 6.558,- | |
| 2008 | 478 | 81 | € 28.502,- | € 5.865,- |
| 2008 | 478 | 81 | € 28.502,- | € 5.865,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 28.533,- | € 6.214,- |
| 2009 | 158 | 14 | € 27.949,- | € 5.704,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 28.533,- | € 6.214,- |
| 2010 | 4 | 1 | € 27.905,- | € 5.877,- |
| 2010 | 4 | 1 | € 27.905,- | € 5.877,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 12-XT-PK | 2026-05-01 | |||
| 04-ZK-KG | 2026-05-19 | |||
| 54-JVK-7 | 2026-04-25 | |||
| 32-JPH-9 | 2026-04-07 | |||
| 07-GXP-3 | 2026-04-05 | |||
| 93-HNJ-7 | 2026-04-08 | |||
| 33-JFK-5 | 2026-04-21 | |||
| 73-ZG-FS | 2026-04-09 | |||
| 10-GZH-5 | 2026-05-18 | |||
| 64-ZH-JS | 2026-04-01 | |||
| 47-GDG-6 | 2026-04-03 | |||
| 98-HRH-9 | 2026-03-17 | |||
| 50-XX-HN | 2026-03-16 | |||
| 08-HSJ-3 | 2026-03-14 | |||
| 74-JRG-7 | 2026-03-24 | |||
| 64-HLN-4 | 2026-03-15 | |||
| 1-XGK-11 | 2026-03-19 | |||
| 36-XZ-VD | 2025-05-25 | |||
| 33-ZJ-VF | 2025-02-24 | |||
| 01-JXK-3 | 2025-11-13 | |||
| 09-JNP-5 | 2021-07-06 | |||
| 9-XLS-21 | 2020-11-17 | |||
| 1-XKR-97 | 2024-02-19 | |||
| 19-GSG-9 | 2025-09-30 | |||
| 19-ZD-XG | 2023-06-01 | |||
| 05-ZJ-JN | 2021-04-20 | |||
| 04-GXP-3 | 2020-10-12 | |||
| 85-ZH-JS | 2022-07-25 | |||
| 84-ZR-JL | 2025-05-24 | |||
| 55ZPST | 2021-06-14 |