Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 29.618
€ 6.998,-
Nee
2008
2025-11-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken 01-GSV-9 is afkomstig uit het bouwjaar 2008. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 29.618 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 120 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.260 kg voor optimale prestaties. Sinds 196 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 123 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 3.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1685 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-09-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-09-01 |
| APK vervaldatum | 2026-09-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Clubman
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
6 maanden| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 5.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 150.674 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1128 |
| Periode | 2007-08-22 - 2010-06-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 125 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 22% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 17 | 8 | € 38.654,- | € 5.659,- |
| 2007 | 181 | 78 | € 34.509,- | € 4.972,- |
| 2007 | 181 | 78 | € 34.509,- | € 4.972,- |
| 2008 | 98 | 19 | € 36.706,- | € 7.862,- |
| 2008 | 984 | 285 | € 31.122,- | € 5.442,- |
| 2008 | 984 | 285 | € 31.122,- | € 5.442,- |
| 2009 | 8 | 0 | € 33.854,- | € 7.936,- |
| 2009 | 187 | 27 | € 31.297,- | € 5.710,- |
| 2009 | 187 | 27 | € 31.297,- | € 5.710,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 34.191,- | € 6.778,- |
| 2010 | 14 | 3 | € 28.348,- | € 4.260,- |
| 2010 | 14 | 3 | € 28.348,- | € 4.260,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 91-ZD-FV | |||
| 3-SFK-00 | |||
| 09-JDF-3 | |||
| 96-GDN-6 | |||
| 61-HBH-2 | |||
| 01-GZN-1 | |||
| 00-PGT-1 | |||
| 56-ZF-ZN | |||
| 74-GFK-4 | |||
| 99-JDR-6 | |||
| 62-ZF-NJ | |||
| J-175-FJ | |||
| T-474-KL | |||
| 68-GRL-1 | |||
| 28-ZN-NR | |||
| 48-GXG-6 | |||
| 91-ZP-VN | |||
| 89-GBL-7 | |||
| 81-LHV-2 | |||
| 73-HDF-9 | |||
| 66-GVZ-6 | |||
| 15-ZP-KJ | |||
| 17-HDS-8 | |||
| 39-ZL-NR | |||
| 39-ZF-JP | |||
| 16-ZS-DT | |||
| 53-SRK-7 | |||
| 29-ZD-KH | |||
| 57-KXF-6 | |||
| 82-HBL-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-HLP-3 | 2026-05-23 | |||
| 65-ZN-ZK | 2026-05-21 | |||
| 09-GFD-9 | 2026-05-20 | |||
| 91-ZN-DT | 2026-05-18 | |||
| 61-JLK-8 | 2026-05-14 | |||
| 41-ZJ-PP | 2026-05-13 | |||
| 27-ZS-DT | 2026-05-11 | |||
| 11-ZL-BD | 2026-05-09 | |||
| 52-GRD-1 | 2026-05-09 | |||
| 5-KNH-95 | 2026-05-09 | |||
| 03-KSR-9 | 2026-05-08 | |||
| JZD-43-V | 2026-05-08 | |||
| 04-GGV-9 | 2026-05-06 | |||
| 3-SNB-08 | 2026-05-06 | |||
| 73-NXJ-1 | 2026-05-05 | |||
| 57-XZT-6 | 2026-05-04 | |||
| 97-XRZ-2 | 2026-05-04 | |||
| 98-HNX-5 | 2026-05-02 | |||
| 03-ZN-SR | 2026-04-30 | |||
| 14-ZF-KT | 2026-04-29 | |||
| 27-ZN-TV | 2026-04-29 | |||
| 20-ZN-RR | 2026-04-25 | |||
| 44-KFV-3 | 2026-04-15 | |||
| 43-PTN-7 | 2026-04-07 | |||
| 09-GZX-1 | 2026-04-07 | |||
| 43-STG-1 | 2026-04-05 | |||
| 84-GBL-7 | 2026-03-27 | |||
| 60-KRV-4 | 2026-03-25 | |||
| 20-HKJ-2 | 2026-03-24 | |||
| 56-TFX-4 | 2026-03-23 |