Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze BMW X5 met kenteken 00-TTS-3 is op kenteken gezet in 2008. Deze auto is 4 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze BMW een catalogusprijs van € 86.389 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 235 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2993 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Een fors gewicht van 2.150 kg geeft extra rijcomfort. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-01-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 236 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2755 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,93 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,93 m |
| Eerste registratie | 2008-05-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2012-04-03 |
| APK vervaldatum | 2026-01-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
BMW X5 stationwagen
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 7.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
BMW X5
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De gasgenerator van de bestuurdersairbag en passagiersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering.
Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en mogelijk fataal letsel veroorzaken aan de inzittenden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbags zullen worden vervangen.
Bij deze voertuigen kan een tapeind van de riemaandrijving van de motor breken. De riemaandrijving van de motor valt hierdoor uit.
Uitvallen van de stuurbekrachtiging. De bestuurder wordt daarover via het instrumentenpaneel nadrukkelijk gealarmeerd.
De producent roept de betreffende voertuigen terug neemt maatregelen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht op korte termijn een afspraak te maken met de merkdealer. Het betreffende tapeind wordt dan vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 7.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 538.825 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 834 |
| Periode | 2006-12-29 - 2019-10-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1334 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 528 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 40% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 10 | 5 | € 20.565,- | |
| 2007 | 579 | 216 | € 97.237,- | € 21.157,- |
| 2007 | 8 | 4 | € 100.122,- | € 20.084,- |
| 2008 | 424 | 170 | € 97.360,- | € 22.256,- |
| 2008 | 3 | 1 | € 89.727,- | € 17.438,- |
| 2009 | 284 | 123 | € 101.242,- | € 21.648,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 99.496,- | € 29.271,- |
| 2010 | 37 | 14 | € 99.263,- | € 20.924,- |
| 2019 | 1 | 1 | € 126.034,- | € 1.670,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-617-XR | 2026-04-18 | |||
| 87-ZD-LV | 2026-04-15 | |||
| KG-738-F | 2026-05-13 | |||
| 4-ZKX-90 | 2026-05-12 | |||
| TF-560-R | 2026-04-24 | |||
| 74-ZF-RG | 2026-04-22 | |||
| GFP-76-V | 2026-04-07 | |||
| 19-ZL-SL | 2026-03-31 | |||
| 58-XK-BR | 2026-03-27 | |||
| 27-GDB-4 | 2026-03-16 | |||
| 58-XRV-8 | 2022-11-11 | |||
| 38PXS4 | 2020-10-08 | |||
| 27JZX3 | 2020-07-15 | |||
| 53-JSX-1 | 2021-03-16 | |||
| 45XVD6 | 2020-07-30 | |||
| 20-XJ-HS | 2021-07-10 | |||
| 27-LTB-9 | 2025-05-14 | |||
| 28JZR1 | 2021-02-25 | |||
| HJ527B | 2021-04-13 | |||
| 3TXR98 | 2021-03-22 | |||
| 59-XL-XN | 2025-07-29 | |||
| 08-RBS-5 | 2024-12-21 | |||
| 97JZH9 | 2020-09-21 | |||
| 80-ZD-LV | 2024-11-12 | |||
| RD147B | 2021-01-21 | |||
| 29ZDKF | 2020-08-19 | |||
| 32XSFT | 2021-03-09 | |||
| 08-XK-PS | 2021-06-30 | |||
| 59PVG2 | 2020-10-29 | |||
| PK-072-K | 2024-09-03 |