In Nederland staan er 15.447 Škoda Kodiaq 1.5 TSI auto's geregistreerd. Daarvan zijn er 1.972 geïmporteerd (13%).
De mediane oorspronkelijke catalogusprijs van de Škoda Kodiaq 1.5 TSI is €44.750. In de Carscanner-data loopt de nieuwprijs van €32.750 tot €189.750.
De geregistreerde Škoda Kodiaq 1.5 TSI auto's lopen van bouwjaar 2018 tot en met 2024.
De geregistreerde Škoda Kodiaq 1.5 TSI auto's zijn verdeeld over de volgende transmissietypes: automaat (13.724, 89%), handgeschakeld (1.723, 11%).
De geregistreerde Škoda Kodiaq 1.5 TSI auto's zijn beschikbaar met de volgende motorconfiguraties: 4-cilinder 1,5 liter (15.447, 100%).
De Škoda Kodiaq 1.5 TSI staat gemiddeld 28 dagen te koop.
Er staan momenteel 729 exemplaren van de Škoda Kodiaq 1.5 TSI te koop. De mediane vraagprijs is €29.500, met prijzen van €11.250 tot €415.500. De mediane kilometerstand is 117.750 km.
Voor de Škoda Kodiaq 1.5 TSI werd gemiddeld €8.500 BPM betaald. De geregistreerde BPM-bedragen lopen van €1.250 tot €16.500.
De Škoda Kodiaq 1.5 TSI heeft gemiddeld 2,6 eigenaren gehad. De gemiddelde bezitsduur is 520 dagen.