In Nederland staan er 175 Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control auto's geregistreerd. Daarvan zijn er 9 geïmporteerd (5%).
De mediane oorspronkelijke catalogusprijs van de Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control is €45.000. In de Carscanner-data loopt de nieuwprijs van €42.750 tot €49.750.
De geregistreerde Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control auto's lopen van bouwjaar 2016 tot en met 2019.
De geregistreerde Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control auto's zijn verdeeld over de volgende transmissietypes: automaat (175, 100%).
De geregistreerde Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control auto's zijn beschikbaar met de volgende motorconfiguraties: 4-cilinder 1,6 liter (175, 100%).
De Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control staat gemiddeld 44 dagen te koop.
Er staan momenteel 4 exemplaren van de Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control te koop. De mediane vraagprijs is €9.500, met prijzen van €4.250 tot €11.750. De mediane kilometerstand is 274.500 km.
Voor de Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control werd gemiddeld €9.000 BPM betaald. De geregistreerde BPM-bedragen lopen van €8.250 tot €9.750.
De Renault Talisman Estate 1.6 dCi 4Control heeft gemiddeld 3,0 eigenaren gehad. De gemiddelde bezitsduur is 613 dagen.