In Nederland staan er 394 Porsche Boxster 2.7 265pk auto's geregistreerd. Daarvan zijn er 151 geïmporteerd (38%).
De mediane oorspronkelijke catalogusprijs van de Porsche Boxster 2.7 265pk is €80.000. In de Carscanner-data loopt de nieuwprijs van €64.000 tot €103.250.
De geregistreerde Porsche Boxster 2.7 265pk auto's lopen van bouwjaar 2012 tot en met 2016.
De geregistreerde Porsche Boxster 2.7 265pk auto's zijn verdeeld over de volgende transmissietypes: automaat (331, 84%), handgeschakeld (63, 16%).
De geregistreerde Porsche Boxster 2.7 265pk auto's zijn beschikbaar met de volgende motorconfiguraties: 6-cilinder 2,7 liter (394, 100%).
De Porsche Boxster 2.7 265pk staat gemiddeld 49 dagen te koop.
Er staan momenteel 15 exemplaren van de Porsche Boxster 2.7 265pk te koop. De mediane vraagprijs is €46.500, met prijzen van €39.750 tot €54.500. De mediane kilometerstand is 103.250 km.
Voor de Porsche Boxster 2.7 265pk werd gemiddeld €12.250 BPM betaald. De geregistreerde BPM-bedragen lopen van €5.750 tot €17.500.
De Porsche Boxster 2.7 265pk heeft gemiddeld 2,0 eigenaren gehad. De gemiddelde bezitsduur is 830 dagen.