In Nederland staan er 289 Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo auto's geregistreerd. Daarvan zijn er 42 geïmporteerd (15%).
De mediane oorspronkelijke catalogusprijs van de Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo is €30.000. In de Carscanner-data loopt de nieuwprijs van €25.500 tot €38.750.
De geregistreerde Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo auto's lopen van bouwjaar 2010 tot en met 2013.
De geregistreerde Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo auto's zijn verdeeld over de volgende transmissietypes: handgeschakeld (289, 100%).
De geregistreerde Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo auto's zijn beschikbaar met de volgende motorconfiguraties: 4-cilinder 1,6 liter (289, 100%).
De Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo staat gemiddeld 21 dagen te koop.
Er staan momenteel 17 exemplaren van de Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo te koop. De mediane vraagprijs is €4.250, met prijzen van €2.250 tot €8.000. De mediane kilometerstand is 179.750 km.
Voor de Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo werd gemiddeld €6.000 BPM betaald. De geregistreerde BPM-bedragen lopen van €2.250 tot €8.500.
De Opel Astra Sports Tourer 1.6 Turbo heeft gemiddeld 3,0 eigenaren gehad. De gemiddelde bezitsduur is 874 dagen.