Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 34.558
€ 3.011,-
Ja, 2023
2021
2023-04-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Fiesta met kenteken S-083-TT is op kenteken gezet in 2021. Dit voertuig is in april 2023 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze FORD bedroeg € 34.558. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 200 pk. De motor heeft een inhoud van 1496 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Deze Fiesta haalt een maximale snelheid van 230 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Met een massa van 1.262 kg is deze auto solide gebouwd. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1144 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-03-2027. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 18.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1496 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 149 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1309 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1635 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2023-04-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2021-03-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-04-07 |
| APK vervaldatum | 2027-03-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
1 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Fiesta
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenHuidige eigenaar
3 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2021 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 436 |
| Periode | 2018-06-14 - 2022-11-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 381 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 42 |
| Aantal import auto's | 206 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 42 |
| Import percentage | 54% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 120 | 62 | € 33.704,- | € 3.363,- |
| 2018 | 119 | 61 | € 33.713,- | € 3.383,- |
| 2019 | 164 | 89 | € 41.679,- | € 2.909,- |
| 2019 | 160 | 85 | € 41.903,- | € 2.933,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 33.948,- | € 363,- |
| 2020 | 49 | 27 | € 34.229,- | € 3.312,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 33.948,- | € 363,- |
| 2021 | 37 | 20 | € 34.954,- | € 3.916,- |
| 2021 | 37 | 20 | € 34.954,- | € 3.916,- |
| 2022 | 11 | 8 | € 39.832,- | € 6.709,- |
| 2022 | 9 | 6 | € 35.277,- | € 6.500,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-785-HG | 2026-05-10 | |||
| JBG-35-L | 2026-05-08 | |||
| L-446-RD | 2026-04-20 | |||
| JZK-39-G | 2026-04-14 | |||
| GRG-64-K | 2026-04-03 | |||
| P-011-HX | 2026-03-25 | |||
| S-788-SB | 2026-03-24 | |||
| JPL-55-T | 2026-03-24 | |||
| S-320-LK | 2026-03-21 | |||
| Z-082-LH | 2026-03-20 | |||
| JJL-86-Z | 2026-03-07 | |||
| N-008-LJ | 2026-03-07 | |||
| JXB-92-R | 2026-03-07 | |||
| S-885-HB | 2026-03-03 | |||
| L-557-ZF | 2025-10-30 | |||
| S-888-TL | 2025-08-12 | |||
| X-719-LN | 2025-04-24 | |||
| P-896-JJ | 2024-12-13 | |||
| L-500-VN | 2024-12-08 | |||
| N-069-BP | 2024-07-23 | |||
| L-857-VN | 2022-02-06 | |||
| X-312-SN | 2025-09-06 | |||
| S-255-SF | 2024-12-12 | |||
| T-169-HG | 2024-01-11 | |||
| L-872-BS | 2026-02-18 | |||
| X-917-NF | 2025-12-20 | |||
| HRK-86-G | 2025-09-24 | |||
| R-797-XJ | 2025-08-05 | |||
| GNS-42-T | 2025-05-22 | |||
| Z-591-JZ | 2025-03-13 |