Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 38.426
€ 5.367,-
Ja, 2023
2022
2024-12-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Fiesta met kenteken S-255-SF is op kenteken gezet in 2022. In april 2023 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Destijds had deze FORD een catalogusprijs van € 38.426 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 200 pk. Dit model beschikt over een 1496 cc motor met 3 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 230 km/h. Met 1.267 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 526 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 170 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 21.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1496 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 151 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1342 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1645 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2024-12-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2022-11-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-04-01 |
| APK vervaldatum | 2026-11-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
FORD Fiesta hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 16.048 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Fiesta
Geïmporteerd naar Nederland
Na 4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 5 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2022 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 436 |
| Periode | 2018-06-14 - 2022-11-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 381 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 42 |
| Aantal import auto's | 206 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 42 |
| Import percentage | 54% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 120 | 62 | € 33.704,- | € 3.363,- |
| 2018 | 119 | 61 | € 33.713,- | € 3.383,- |
| 2019 | 164 | 89 | € 41.679,- | € 2.909,- |
| 2019 | 160 | 85 | € 41.903,- | € 2.933,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 33.948,- | € 363,- |
| 2020 | 49 | 27 | € 34.229,- | € 3.312,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 33.948,- | € 363,- |
| 2021 | 37 | 20 | € 34.954,- | € 3.916,- |
| 2021 | 37 | 20 | € 34.954,- | € 3.916,- |
| 2022 | 11 | 8 | € 39.832,- | € 6.709,- |
| 2022 | 9 | 6 | € 35.277,- | € 6.500,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| N-785-HG | 2026-05-10 | |||
| JBG-35-L | 2026-05-08 | |||
| L-446-RD | 2026-04-20 | |||
| JZK-39-G | 2026-04-14 | |||
| GRG-64-K | 2026-04-03 | |||
| P-011-HX | 2026-03-25 | |||
| S-788-SB | 2026-03-24 | |||
| JPL-55-T | 2026-03-24 | |||
| S-320-LK | 2026-03-21 | |||
| Z-082-LH | 2026-03-20 | |||
| P-896-JJ | 2024-12-13 | |||
| N-008-LJ | 2026-03-07 | |||
| JJL-86-Z | 2026-03-07 | |||
| R-581-NV | 2023-05-11 | |||
| JXB-92-R | 2026-03-07 | |||
| L-857-VN | 2022-02-06 | |||
| S-888-TL | 2025-08-12 | |||
| S-885-HB | 2026-03-03 | |||
| X-016-XB | 2025-02-17 | |||
| T-169-HG | 2024-01-11 | |||
| X-312-SN | 2025-09-06 | |||
| L-500-VN | 2024-12-08 | |||
| Z-386-FS | 2024-04-13 | |||
| L-541-HN | 2024-05-31 | |||
| S-356-FF | 2023-02-21 | |||
| L-220-RH | 2021-12-10 | |||
| GBG-33-N | 2024-06-13 | |||
| L-274-GB | 2021-05-15 | |||
| L-858-DF | 2021-06-24 | |||
| N-230-ZG | 2022-02-10 |