Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 59.150
€ 14.259,-
Ja, 2025
2023
2025-06-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Sun Living V-series 65sl met kenteken HPT-03-R is afkomstig uit het bouwjaar 2023. Dit voertuig is in juni 2025 geïmporteerd naar Nederland. Destijds had deze Sun Living een catalogusprijs van € 59.150 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2179 cm³, verdeeld over 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 160 km/h. Dankzij 2.819 kg voelt deze auto krachtig en solide. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. Dit voertuig moet over 361 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 66.000.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2179 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 261 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2819 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3500 kg |
| Lengte | 7,24 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Hoogte | 2,74 m |
| Wielbasis | 4,04 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2023-03-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-06-30 |
| APK vervaldatum | 2027-05-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Eerste registratie
Sun Living V-series 65sl
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
11 maandenDoor een fout in de software van de regelmodule van de motor (ECU) gaat het motormanagementlampje (MIL) mogelijk niet branden als er fouten optreden.
Een verhoogde uitstoot zonder dat de bestuurder hiervoor wordt gewaarschuwd.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de regelmodule van de motor (ECU) programmeren met verbeterde software.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2023 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 351 |
| Periode | 2021-07-28 - 2025-07-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 14 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 8 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 57% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1 | 1 | € 46.296,- | € 11.206,- |
| 2021 | 1 | 1 | € 46.296,- | € 11.206,- |
| 2022 | 4 | 1 | € 60.175,- | € 12.264,- |
| 2022 | 4 | 1 | € 60.175,- | € 12.264,- |
| 2023 | 7 | 5 | € 58.099,- | € 13.235,- |
| 2023 | 7 | 5 | € 58.099,- | € 13.235,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 58.039,- | € 13.995,- |
| 2024 | 1 | 1 | € 58.039,- | € 13.995,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 83.571,- | € 14.645,- |
| 2025 | 1 | 0 | € 83.571,- | € 14.645,- |