Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 77.178
€ 6.364,-
Ja, 2019
2012
2024-01-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Lexus Rx450h met kenteken ZT-667-J is op kenteken gezet in 2012. In juli 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Lexus was € 77.178. De motor levert een maximumvermogen van 249 pk. De cilinderinhoud bedraagt 3456 cm³ en de auto heeft 6 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 200 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Met 2.205 kg is dit een robuuste en stabiele auto. De huidige eigenaar heeft deze auto al 869 dagen in bezit. De APK is geldig tot 04-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 18.250.
| Brandstof | Hybride |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3456 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 249 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Brandstof | Elektrisch |
| Milieuclassificatie | Z |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2700 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,89 m |
| Hoogte | 1,73 m |
| Wielbasis | 2,74 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-03-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-07-30 |
| APK vervaldatum | 2027-01-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Lexus Rx450h MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 17.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 19.119 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Lexus Rx450h
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 17.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 185.552 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 952 |
| Periode | 2009-01-01 - 2016-11-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2185 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 69 |
| Aantal import auto's | 780 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 69 |
| Import percentage | 36% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 52 | 18 | € 89.305,- | € 9.756,- |
| 2010 | 555 | 175 | € 83.460,- | € 8.695,- |
| 2011 | 278 | 101 | € 85.420,- | € 8.486,- |
| 2012 | 457 | 168 | € 81.981,- | € 6.923,- |
| 2013 | 362 | 128 | € 82.292,- | € 5.801,- |
| 2014 | 279 | 112 | € 78.964,- | € 5.974,- |
| 2015 | 195 | 77 | € 80.962,- | € 5.807,- |
| 2016 | 7 | 1 | € 75.532,- | € 7.111,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KHJ-21-G | |||
| 91-XXT-1 | |||
| H-489-VK | |||
| 87-LFD-9 | |||
| 3-XFB-75 | |||
| TF-934-X | |||
| GR-010-G | |||
| 04-XLX-5 | |||
| 4-XPX-23 | |||
| JX-832-H | |||
| JJL-91-H | |||
| 2-KBH-82 | |||
| JLG-32-X | |||
| 35-TFJ-6 | |||
| JBR-26-K | |||
| JBD-25-L | |||
| 19-SRR-8 | |||
| KHJ-49-J | |||
| 30-XBK-9 | |||
| JGV-51-G | |||
| 15-ZRS-9 | |||
| K-512-SF | |||
| X-162-HB | |||
| HF-256-F | |||
| 17-ZTL-5 | |||
| 33-TKR-1 | |||
| S-599-VV | |||
| 93-LLL-8 | |||
| J-246-TH | |||
| HXR-36-Z |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-XVV-9 | 2026-05-16 | |||
| 31-LKJ-5 | 2026-05-16 | |||
| SZ-342-R | 2026-05-15 | |||
| Z-763-PD | 2026-05-15 | |||
| 56-SFB-4 | 2026-05-13 | |||
| 3-KZF-62 | 2026-05-02 | |||
| 39-SPH-2 | 2026-04-24 | |||
| 75-PNP-1 | 2026-04-22 | |||
| 1-ZLS-87 | 2026-04-14 | |||
| 69-NDV-3 | 2026-04-13 | |||
| JSV-68-J | 2026-04-11 | |||
| TP-741-T | 2026-04-11 | |||
| N-256-ZF | 2026-04-09 | |||
| NK-799-G | 2026-04-07 | |||
| GB-253-N | 2026-04-08 | |||
| 83-PHF-5 | 2026-04-04 | |||
| SK-382-J | 2026-03-29 | |||
| 84-XDV-8 | 2026-03-28 | |||
| GD-343-H | 2026-03-27 | |||
| 2-KKB-93 | 2026-03-25 | |||
| 13-LBZ-5 | 2026-03-16 | |||
| JP-533-J | 2026-03-31 | |||
| 2-KZV-79 | 2026-03-03 | |||
| NL-904-D | 2026-03-10 | |||
| 23-XVK-8 | 2021-08-19 | |||
| 52-XSH-1 | 2022-07-04 | |||
| 78-PLR-5 | 2021-09-13 | |||
| JV-760-B | 2023-05-06 | |||
| 17-TFS-2 | 2021-06-29 | |||
| J-256-KR | 2023-07-20 |