Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 27.880
€ 4.431,-
Nee
2019
2023-01-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 2008 met kenteken ZT-489-K is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Peugeot was € 27.880. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 3 cilinders. De topsnelheid van deze 2008 bedraagt 191 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Met een massa van 1.236 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 143 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1236 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1655 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-09-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-09-30 |
| APK vervaldatum | 2027-01-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 2008 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 11.990 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 11.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 2008
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 11.990,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 70.024 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 31 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 577 |
| Periode | 2019-07-30 - 2020-01-21 |
| Aantal geregistreerde auto's | 784 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 99 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 439 | 123 | € 31.089,- | € 4.591,- |
| 2019 | 2385 | 868 | € 30.994,- | € 3.936,- |
| 2019 | 772 | 93 | € 27.018,- | € 3.565,- |
| 2019 | 769 | 90 | € 27.025,- | € 3.578,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 28.520,- | € 889,- |
| 2020 | 12 | 6 | € 28.832,- | € 3.060,- |
| 2020 | 12 | 6 | € 28.832,- | € 3.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| G-403-ST | 2026-05-19 | |||
| G-275-LN | 2026-05-21 | |||
| ZT-457-K | 2026-05-14 | |||
| G-336-TJ | 2026-05-13 | |||
| H-715-VL | 2026-05-12 | |||
| G-150-JD | 2026-05-13 | |||
| G-527-SZ | 2026-05-01 | |||
| G-017-GR | 2026-04-23 | |||
| G-489-SZ | 2026-04-08 | |||
| ZS-711-Z | 2026-04-07 | |||
| G-496-SZ | 2026-04-07 | |||
| G-343-NJ | 2026-04-06 | |||
| G-680-NS | 2026-03-21 | |||
| G-353-PR | 2026-03-18 | |||
| G-007-SZ | 2026-03-17 | |||
| G-262-NF | 2026-03-13 | |||
| G-794-RG | 2026-03-08 | |||
| G-769-NK | 2025-07-17 | |||
| G-593-ND | 2023-03-01 | |||
| G-030-TD | 2022-06-01 | |||
| G-462-NP | 2022-02-23 | |||
| G-531-LR | 2023-02-26 | |||
| G-375-NP | 2023-04-14 | |||
| K-534-NH | 2023-04-08 | |||
| G-172-TH | 2022-02-03 | |||
| GTJ-56-B | 2025-02-18 | |||
| G-595-SZ | 2023-08-26 | |||
| G-284-BT | 2022-07-14 | |||
| G-299-NJ | 2022-04-19 | |||
| G-163-JD | 2022-06-02 |