Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 27.290
€ 6.396,-
Nee
2019
2023-01-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 2008 met kenteken ZT-345-L is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2019. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 27.290 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 110 pk. De motor heeft een inhoud van 1199 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 187 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Met een massa van 1.265 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2023 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 454 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (WLTP) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.6 l/100 km |
| CO₂-uitstoot | 152 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1265 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1680 kg |
| Lengte | 4,16 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2023-01-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-08-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2019-08-22 |
| APK vervaldatum | 2027-08-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 2008 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 13.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 13.445 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 2008
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 13.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 83.083 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 75 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 650 |
| Periode | 2018-03-27 - 2020-01-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2826 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 46 |
| Aantal import auto's | 992 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 46 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 439 | 123 | € 31.089,- | € 4.591,- |
| 2019 | 2385 | 868 | € 30.994,- | € 3.936,- |
| 2019 | 772 | 93 | € 27.018,- | € 3.565,- |
| 2019 | 769 | 90 | € 27.025,- | € 3.578,- |
| 2020 | 2 | 1 | € 28.520,- | € 889,- |
| 2020 | 12 | 6 | € 28.832,- | € 3.060,- |
| 2020 | 12 | 6 | € 28.832,- | € 3.060,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| ZJ-022-J | |||
| ZG-115-L | |||
| JKD-90-N | |||
| ZH-604-R | |||
| HNN-68-V | |||
| G-216-TN | |||
| XP-033-T | |||
| S-846-RF | |||
| G-692-NS | |||
| G-450-NP | |||
| ZJ-754-F | |||
| G-623-PT | |||
| ZD-788-G | |||
| G-675-NS | |||
| JFB-70-B | |||
| P-383-NK | |||
| G-086-JD | |||
| ZH-455-L | |||
| T-190-GV | |||
| G-564-NN | |||
| ZJ-019-J | |||
| H-425-HP | |||
| KGD-96-K | |||
| G-679-SR | |||
| JPG-31-N | |||
| XV-960-G | |||
| KDJ-02-G | |||
| G-251-TH | |||
| G-373-JF | |||
| XZ-998-R |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XX-151-H | 2026-05-21 | |||
| H-707-SZ | 2026-05-20 | |||
| G-275-LN | 2026-05-21 | |||
| G-403-ST | 2026-05-19 | |||
| JKD-72-R | 2026-05-17 | |||
| T-762-VX | 2026-05-16 | |||
| XX-070-H | 2026-05-15 | |||
| ZT-457-K | 2026-05-14 | |||
| TV-139-K | 2026-05-15 | |||
| G-336-TJ | 2026-05-13 | |||
| H-715-VL | 2026-05-12 | |||
| R-013-LT | 2026-05-12 | |||
| HLH-96-S | 2026-05-09 | |||
| G-150-JD | 2026-05-13 | |||
| ZR-415-L | 2026-05-07 | |||
| H-272-NT | 2026-05-05 | |||
| J-920-SF | 2026-05-05 | |||
| ZG-117-L | 2026-05-05 | |||
| G-527-SZ | 2026-05-01 | |||
| XX-048-H | 2026-04-28 | |||
| G-017-GR | 2026-04-23 | |||
| H-072-TK | 2026-04-15 | |||
| H-796-XX | 2026-04-13 | |||
| XR-248-B | 2026-04-12 | |||
| J-601-HJ | 2026-04-11 | |||
| G-629-PT | 2026-04-10 | |||
| L-364-GT | 2026-04-09 | |||
| G-489-SZ | 2026-04-08 | |||
| ZS-711-Z | 2026-04-07 | |||
| G-496-SZ | 2026-04-07 |